kaza

kuduzk9

Daimi Üye
Tepki
135
dukkanın onunde duran bisikletime geri geri giderken bi araba çarpıp 5m sürükledi park ayağı tamponuna takılmasa altına alıcaktı vıcdansız.
-5m lik sürüklenme sonucu gezdirici ve kulak yamulmuşdur kendi elimin ayarı yettiğince düzelttim tabi eski halini tutmadı ama rubledeki 8 dişlinin 7 sini kullanıyo ama 8e gecmiyor :( .
-eski aktarıcım alivio idi SLX düsünüyorum ne dersiniz?

Scudo

kuduzk9

Daimi Üye
Tepki
135
bide amca elini cebine atsaydı çok geçmiş olucaktı ama kaçtı (mtb nin fiyatını duyunca) :D

Oğuz Taş

Daimi Üye
Tepki
217
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Zaten böyle umursamayan insanlar yüzünden bisikletçiler canı ağzında kullanmak zorunda kalıyorlar...

kuduzk9

Daimi Üye
Tepki
135
benım durumum daha vahim adam arabasını satsa bana yenisini yine alamaz nediim simdi aklımdan geçti ama napiyim kulak ve arttırıcıyı değistirip devam edicez.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
gecmıs olsun dostum yıne ucuz atlatmışsın.slx konusuna gelınce ben shadow slx kullanıyorum cok memnunum .

• Beğen
Tepkiler: kuduzk9

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
Geçmiş olsun. Aktarıcıyı değiştirseniz de kadro kulağı yamuksa aynı problemi yaşarsınız.Kadro kulağı elle düzeltilemez. Kadro kulağını düzeltmek için aparat var. Eğer bulunduğunuz yerdeki bisikletcilerde varsa kadro kulağını düzelttirmelisiniz.

• Beğen
Tepkiler: kuduzk9

kuduzk9

Daimi Üye
Tepki
135
melesef burda öyle bi bisikletçi yok göz kararı yaptım bişeyler gidiyo şukur.bu arada butun forum a iyi bayramlar.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Slx'in tipi hiç güzel değil(bence). Biraz daha fazla verip xt almaya kesinlikle değer bence. Hem yüksek performans hem hafiflik açısından.;)

kuduzk9

Daimi Üye
Tepki
135
:D 33 usd fark var.50g için deymez bence bide çalışma açıları aynı.alivio aktarıcı kullanıyordum slx ten 100gr ağırdı zaten :D.benim için tipi degil çalısma kusru olup olmadıgı.ama yinede teşekkürler.