Kaza Sonrası Specialized Tarmac Expert ve Giant Propel Advenced 2

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
@Murat Cömez ben kesmeyeyim dedim başkası kesiyor anlaminda söylememiştim.

Yokuş aşağı indikten normalde planlanmamış şekilde durulacaksa bunun belli prosedürleri vardır. Siz benden iyi bilirsiniz. Neyse daha fazla tartışmaya girmeyeyim. Siz haklisiniz pis şişko gelmiş arkadan çarpmış adı herif. Tamam mı aramız düzeldi mi? :islik:

• Beğen
Tepkiler: jhon
Scudo

ercst0rm

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Ercüment
Bisiklet
Specialized
bisikletcinin halinden bisikletci anlar harcanan emekler hallice fazla, carpan kisi bi arac olsaydi daha farkli seyleri konusabilirdik..gecmis olsun bi sekilde yine de anlasmaniza sevindim.., ve son olarakta hayirli olsun umarim gelen gideni aratmaz:)

• Beğen
Tepkiler: muhiddin

BF Okuru

Üye
Tepki
2
gecmis olsun uzucu bir olay . en azindan kalici bir yaralanmaniz yok ve karsi tarafla anlasmaya varabilmissiniz kadro icin . video kayitlari olmadan kimin ne kadar hakli oldugunu bilemeyiz . anlatiminiza gore grup surusu yaparken ikinizinde dikkatsizligi sonucu olmus bir olay olarak algiladim ben .

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Ozan k.
Hayir düzelmedi, su cümleniz hic yakisik almiyor.
"pis şişko gelmiş arkadan çarpmış adı herif" Pis sisko nedemek sisko olmak pislikmi oluyor? Adi herif, adi kelimesi ayip degilmi?

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@furkan.zaman
Furkan ben carpan kisiyle facebook üzeri gürstüm ve tüm sucun kendinde oldugunu bana söyledi ve kazanin nasil oldugunu da anlatti. Yazili olarakta duruyor. Yani muhiddinin bir sucu yok ama kazadan sonra cocugun davranislarina karsi pisirik kalmis.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Çok güzel bir kadroydu kesinlikle nazar değmiş olmalı,itiraf edeyim ben bile imrenmiştim kadronuza. Neyse sağlık olsun,hayat acı tecrübelerle dolu. Daha beteri olabilirmiş bence " suçun % bilmem kaçı onun, % bilmem kaçı benim " olayına pek gerek yok gibi,geçmiş olsun.

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@BF Okuru
Pisirik kelimesini ben cekingen kapali bu isi gerektigi türde haledemis diye kulnamdim ve kendisinede telefondan hic cekinmeden yüzüne söyledim.

Ama Pis sisko ile adi adam demek bence ayni anlama gelmez ve hakaret olarak birinin arkasindan konusulmus kelimedir.

Sorunuzu sordunuz ve cevabinida aldiniz umarim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Murat Cömez ooo gerginlik, çok severim.

cevap oldu ama tam olmadı.

pısırık durumlardan çok karaktere söylenir genelde ve ağır bir ithamdır. pısırık < pis şişko sizin subjektif yorumunuz olmuş.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@muhiddin koçaşoğlu 92 kiloyu niye belirttin? Bir olay olduğunda rahatsızlığını dile getirirken kilosundan da illa bahsedeceğin bir insanla niye tura çıkıyorsun?

Geçmiş olsun, kazadır olur. Fiziksel olarak iyi atlatmış gibisin. Aranızdaki iletişim nasıl gelişti arkadan çarpan arkadaşla bilemiyorum ama sırf bu kilo belirtme olayından dolayı senin biraz baskıcı olduğunu düşündüm. Turlara sadece sürüşüne güvendiğin insanlarla çık bir süre.

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@BF Okuru
Saygilarimla, kesinlikle haklisiniz.
Muhiddine yeni bisikleti ile kazasiz belasiz sürüsler dilerim.

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
Konu nerelere gelmiş böyle boşverin arkadaşlar bu şekilde tartışmaya ne gerek var...Örnek teşkil etmek gerek..
Neyse;
@muhiddin koçaşoğlu çok geçmiş olsun arkadaşım...Allah beterinden sakınsın, mal bir şekilde telafi edilir ama sağlık konusu maalesef böyle değil...Herkes ile tura çıkılmaması gerek ve çıkılırsada kişileri tanıyana kadar temkinli davranmak gerekir...Zaten sen kendince gerekli dersleri çıkarmışsındır...Yeni bisikletin de gayet güzel hayırlı olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle...

• Beğen

Fiz334

Üye
Tepki
68
@muhiddin koçaşoğlu
Bu cok daha guz
@muhiddin koçaşoğlu
giant cok daha guzelmis.gecmis Olsun.

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Geçmis olsun, çok şükür siz iyisiniz. Forum samimiyetine dayanarak bir şey söylemek isterim. Hani amacınız üst düzey performans değil de daha basit turlar ise, bu seviye bisikletler dışında daha uygun bisikletler de var. En ufak hasarda büyük maddi kayıplar ortaya çıkıyor. Karşılamak güçleşiyor. Tabii bütçe de keyif de kullanıcının. Benimkisi sadece diger arkadaşlara genel bir öneri. Bazı arkadaşlar ucu ucuna para denklestirip iyi donanımlı bir bisiklet alıyor ama bazen bir sele borusu için 1 ay bisiklete binemiyor.
Neyse, yeni bisikletiniz de çok hoş. Kasasız günler dilerim :)

Tepki
17
Bisiklet
Corratec
Çok geçmiş olsun ve yeni yol arkadaşınız için hayırlı olsun. Hız kesmeden bol pedallı günler dilerim.

• Beğen

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
tüm forumdaşlara iyi veya kötü dilekleri için çok teşekkur edıyorum hepınız cok sagolun varolun.(telefondan giremediğim ve evdekı pc nın suan sıkıntılı olmasından dolayı hafta sonu foruma gıremedım)bu durumu facedekı bısıklet forum sayfamızdada belırttım).hepinize ayrı ayrı teşekkuru bir borç biliyorum.teşekkurler.:)

• Beğen
Tepkiler: eren konu

A.Tahsin

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Bianchi
Kadro tamir olur
eskisehir karbon tamir diye aratin google da cok iyi isler cikariyorlar

• Beğen
Tepki
24
İsim
Cengiz Çelik
Bisiklet
Kron
Bence daha fazla buyumesin. Acikcasi kazanin iki tarafi da bu isten memnunsa ki oyle gozukuyor, dert etmeye gerek yok. Arkadan carpani da bu kadar asagilamamak gerekir. %100 arkadaki suclu olsa bile o adam odeyecegim demedigi surece hic kimse odetemez. Ki kazadir yani kim istesin boyle bir sey olmasini ? Ben yeni kadronuza bayildim bu arada eskisine gore cok daha iyi duruyor bence. Acil sifalar diliyorum yaralariniz icin. Arkadan carpan siz de olabilirdiniz, bunu da dusunmek gerek yeni biri olarak cok temkinliyim ama olacagi varsa olur.

• Beğen
Tepkiler: eren konu