kaza sonrası ilk anlar ??

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
Kutsal resimleri yeni görüyorum, kafanın inmiş hali oysa kazadan sonra nasıldın merak ettim doğrusu.. tekrar büyük geçmiş olsun.

Scudo

onsbike

Üye
Tepki
74
arkadaşlar gerçekten hiç bir bisikletçinin yaşamak istemediği bir kaza yaşamışsınız ikinizede büyük geçmiş olsun.çabuk iyileşip aramıza dönmeniz dileğiyle kendinize iyi bakın

Serkan TELYAKAR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.492
onsbike benim kaza taa ağustosta oldu ayaktayız şimdi allaha şükür.Herkeze tekrar teşekkürler arkadaşlar.

Resimler ibret olmalı arkadaşlar çünkü gerçekten devamlı dikkat etmemiz gerekiyor ama düşmeden de tecrübe olmuyor.

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
@Hakan Yazman

güzel bilgiler, teşekkürler ama bence daha da öncesi var... birkaç hafta önce gece 01:00 gibi yola çıkmıştım. gündüz yollar kuru gibiydi, ben de bastırdım gidiyorum. karşı şeridi geçip ara yola girmek için viraja yattım, meğerse gizli buzlanma dedikleri olay varmış yolda. beyaz ışıkla farkedemedim ve kendimi biranda yolun ortasında yerde buldum, karşıdan da arabalar geliyordu. beni gördüler mi bilmem ama görseler bile o yolda duramazlardı. yuvarlanıp zar zor yolun dışına attım kendimi (işin kötüsü ayağa kalkamadım, çok kayıyordu). o arada da bisikleti tutup dışarı çektim.

bence ani kararlar da çok önemli kaza anı için...

not: konu kaza sonrası diyor ama kaza anı için de uyarayım dedim...