Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaza gibi bişey oldu x/

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında bymodifieci tarafından paylaşıldı.

1. bymodifieci

bymodifieci Üye

Seviye:
    Bisikletle hızlıcana giderken geceleyin 11 e doğru falan karşıya geçicem...kulağımı yola verdim biraz ses falan varmı ki diye.. ses duymadım.. sonra süratimi kesmemek için fren yapmadım...karşıdan geçtiğim yolda tek yön...sonra ters yönden gelen motorla kaza yapıyoduk...motor sanırım fren sıkınca dengesini kaybetti düştü..bende bişey yok...umarım adamdada yoktr...bisikletin direksiyon yamulmuş...sanırım.yarın daha dikkatli inceliceğim...adam nefes alamadı galiba. 3-4 kere abi bişey varmı bişeyin varmı dedim.. sonra toplandılar 4-5 kişi oldular.biri Git gülüm yok tamam dedi..biride s.git ne duruyon daha dedi...bende olay yerinden gittim öyle deyince...:mad: bendede ondada hata olduğunu düşünüyorum...sizce kimde hata?kazasız belasız sürüşler...

2. Kir-pi

Kir-pi Biyomedikal Enginar

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Eskiehirde nerde oldu bu olay?

3. bymodifieci

bymodifieci Üye

Seviye:
    Atatürk i.ö.o ordan kırım caddesinden geçecektim

4. Furkan Özdağ

Furkan Özdağ Kıdemli Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun kardeşim sana bişey olmadıysa motorluya zaten olmaz bozma moralini..Daha dikkatli ol bundan sonra..motor tek yön yolun tersinden mi geliyodu sen mi tersten gidiyodun ?

5. bymodifieci

bymodifieci Üye

Seviye:
    Motor ters yönden geliyodu....Ben karşıdan karşıya hızlı geçiyodum.

6. Abdullah Hakkı

Abdullah Hakkı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    bence hata sende. yolu mutlaka kontrol etmelisin karşıdan karşıya geçerken. her iki yönüde... genede büyük geçmiş olsun.ucuz atlatmışsın.akşam haberlerinde izlediğime göre karadenizli bi vatandaşta karşıdan karşıya geçme kurallarına uymamış ve 5 kişinin ölümüne 16 kişinin yaralanmasına sebep olmuş. küçük hatalardan büyük zararlar doğar. daha dikkatli olman dileğiyle.

7. bymodifieci

bymodifieci Üye

Seviye:
    bendede hata var evet....diyorum zaten....Ama adamda ters yönden geliyor,normalde sola doğru akıyo orda trafik...adam soldan sağa hızlı bi şekilde gidiyor...ben sağa baktım hafiften...göremedim...sesde gelmediydi...ama oldu...hayırlısı olsun ne diyelim :)

8. diciotto

diciotto Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun:in:

9. heisenberg3910

heisenberg3910 Forum Bağımlısı

Seviye:
    suç bence %90 motorda.soluna bakmadığın için değil, tedbirsiz ve hızlı geçtiğin için de geri kalanı sende.yani sonuçta sağ şeritten bir bisikletli de geliyor olabilirdi.hiç kafana takma bence.adam kendini kral zannedip motorla ters yönden gidiyorsa bu kadar dikkatsizce, nefes almasa da, eli kolu kırılsa da umursama.Türkiye trafiği insana bunu öğretiyo.:(

10. tamerbasaga

tamerbasaga Aktif Üye

Seviye:
    hata kimde olursa olsun sizinde üstünüze düşen dikkati göstermeniz gerekirdi son pişmanlık fayda etmiyor bazen geçmiş olsun

11. Mert Altıkardeş

Mert Altıkardeş Kıdemli Üye

Seviye:
    umarım bir daha kulağına güvenip karşı karşıya hızlıca geçmessin bir dahakine bu motor değil kamyon olabilir 4-5 yaşındaki kücük cocuklar bile karşı karşıya geçmek için en az 5 kez bakıyor :) neyse geçmiş olsun kardeşim