Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kaza geçiriyordum!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Onur Kahraman tarafından paylaşıldı.

1. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    merhaba bisiklet forum ailesi.dün akşam saat 8:30 civarı antreman yaparken bir volkswagen üstüme sürdü.içkililerdi sanırım,tekerleklerime sürtmeye çalıştılar ama başarılı olamadılar.35/km hız ile giderken gidonu sağ çevirdim ve kaldırıma çıktım.plakayı almaya çalıştım ama hızlı bir şekilde kaçtılar.araçta bir bayan birde erkek vardı.bana gülerek kahkayalar atarak üstüme sürdüler.arkama baktım vede dikkatim bozuldu hızla anlattığım gibi kaldırıma çıktım.bileğimi kaldırımdaki taşlara çarptım biraz morardı.siz siz olun böyle birşey olursa direk plakayı alın.o anki sinir ile bakmam ile onların kaçması bir oldu.iyi günler...

2. encralis

encralis Forum Demirbaşı

Seviye:
    Geçmiş olsun kardeş.
    Gavura kızıp oruç bozmak olmaz.
    Herşeye rağmen pedala basmaya devam

3. AydınGünaydın

AydınGünaydın Bisikletkolik

Seviye:
    geçmiş olsun...

4. teampasha

teampasha Forum Demirbaşı

Seviye:
    geçmiş olsun, ginede kazasız atlatmayı başarmışsın. şehir içi antremanlarında oluyor bunlar evet, bisikleti yok sayıyorlar hep nedense. mümkün olduğunca taşıt trafiğine kapalı veya sakin yollarda kullanmaya çalışıyorum ben

5. Dinamo

Dinamo Forum Demirbaşı

Seviye:
    Evet geçmiş olsun, yanındaki kızlara hava atacağım diye seni kurban seçmiş bu densizlerden Allah uzak eylesin...
    Bunlardan çok var mazallah...

6. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    hepinize çok teşekkür ederim,yorumlar için,2 gün öncede bir transite binen 7-8genç arkadaşı sıkıştırmaya çalışıyormuş,sağ-sol olarak.şehirde sizinde dediğiniz gibi oluyor böyle şeyler.bisiklete kimsenin saygısı yok.eline birasını alan biniyor araca ya bisikletlilere sataşıyorlar yada kaza yapıyorlar.

7. sevims

sevims Aktif Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun arkadaşım... Sorumsuz densizlerden birkaçına şimdi de sen denk gelmişsin. Sen sen ol dikkatini bozmalarına izin verme, tekrar geçmiş olsun.

8. Emir Yüksel

Emir Yüksel Aktif Üye

Seviye:
    bence ehliyet kullanımı kademeli olmalı,
    ehliyet lisansını alan ilk kişi belirli bir km sırası ile şu araçları kullanmalı bence
    bisiklet-scooter-motorsiklet-1.0 motor araba ve sonrası da serbest olmalı. ancak böylelikle insanlar bilinçlenir tehlikeli gitmenin ne olduğunu anlar. adam motorun çalışma mantığını bilmeden 2.0 bilmem kaç beygir arabaya biniyor, basıyor ha gaza!!:boese157:
    Kayseri'de öyle daniska çok var, babasının parası ile içip içip hayvanlık yapan!

gunay. bunu beğendi.
  9. gunay.

gunay. Kıdemli Üye

Seviye:
    Bazı insanlardan iğreniyorum neden mi?

Üç şeritli ve neredeyse boş yolda az önce antrenman sürüşü yapayım dedim, yanımdan geçen neredeyse her araba kornaya basa basa geçiyorlar!

Yahu senin altındaki araba 1.5 tonluk bir şey, benim altımdaki bisiklet 14 kilo değil, ne riskim olcak sana?

Bi de bu taciz edenler var ki onlar en ağır sözleri hakediyorlar. Söylersem format dışına çıkarım, istemesem de susuyorum. Ne olacak her ehliyet alan trafiğe çıkarsa olacağı bu tabii.

tuninger_haa bunu beğendi.
  10. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    cok gecmıs olsun
    sehırıcının de malesef kendıne has tecrube ve olayları var..

bu bazen bende de oluyor
    yahu 2 serıt yoldasın sakar bı hareketım de yok senı sollayan yok hem cok yakın gecıyo hemde kornayla uyarıyo gecerken bıraz sola kırsa lastıklerı erır sankı:mad: