Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kaza geçirdim

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında skull_mrt tarafından paylaşıldı.

1. skull_mrt

skull_mrt Kıdemli Üye

Seviye:
    evet bu gun bisikletle ilk kazamı yapmış bulunuyorum.öğle vakti kuzenime gitmek için kardeşimin pembe corvette marka bisikletiyle:D Yolun sağından gidiyordum çok hızlı olduğumda düşünmüyorum.Sağımdan aniden bi uno cıktı ve bende sola kırdım, bi baktım yerdeyim.solumdaki şahine çarpıp düşmüşüm yerde yatarken gördüm.Neyse kalktım baktım kolum bacağım sıyrık.carptığım amca sağolsun geldi evlat bişey varmı falan götüreyim hastaneye dedi(kazayı ssk hastanesının önnde yaptım zaten) bende yok amcacım teyzem burda oturuyo bişeym yok bi kaç sıyrık var dedim yolladım amcayı.sonra bi baktım kalcamda bi sızlama var.Yerden bi taş batmış olabilir yada bisikletin bir yeri batmıştır bilemiyorum bir delik var 1.5 cm derinliğinde.onu farkettim ve hemen hastaneye gittim.3 tane dikiş yedim(orjinalliğim bozuldu ilk dikişim) Ucuz atlattığımı düşünüyorum daha kötüsüde olabilirdi.

sonuç olarak:
    kalcamda 3 dikiş,kolumda sıyrıklar,kuyruk sokumumda zedelenme,bisiklet hurda. he bide kulaklığım koptu ona yanıyorum işin yoksa para bayıl şimdi :D

tekrar tekrar söylüyoruz bunları ama hiç bişey değişmiyor.Türkiyede özelliklede istanbulda bisiklet yada motor hiç farketmez trafikte saygı görmüyoruz:boese157: elimde olsaydıda o uno'nun plakasını alabilseydm:boese157:

daha önce kaza geçiren arkadaşlar hepinize geçmiş olsun tekrardan. aranıza katılmış bulunmaktayım. umarım daha çok artmaz bu sayı...

çağatay_çankaya bunu beğendi.
  2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun kardeşim acaba kulaklıkla müzik dinlediğin için farketmemiş olabilirmisin unoyu :) ?

3. skull_mrt

skull_mrt Kıdemli Üye

Seviye:
    yok ya uno yu 2 metre kala gördm fren sıksam bu sefer onuya carpıcaktım kesinlikle.uno yola aniden ve hiç kontrolsuz cıktı.sanırım acemiydi şöförü sonra kaçtı gitti zaten:boese157: onu görünce sola kırdım soldan gelen arabaya yandan carptım. bende hata olduğunu sanmıyorum

4. Derya AKYILDIZ

Derya AKYILDIZ Onursal Üye

Seviye:
    Sevgili skull_mrt büyük geçmiş olsun ucuz atlaşmıssın gerçekten.. herşey olabilirdi, aman dikkat.. trafikte radar gibi olmalı sürekli.. burası istanbul demem gerek yok sanırım, ama dedim galiba.. maalesef haklısın sadece bisikletle gidene değil, motorsikletliye, araçlıya ya da yaya olanada saygı yok.. yani kısacası kimsenin kimseye saygısı yok trafikte.. herkes önce ben geçeceğim yarışında sanki.. neyse konuyu saptırmak istemiyorum.. tekrar geçmiş olsun..

Nacizane sana bir tavsiyem olacak, ne olursa olsun hemen bir hastaneye gitmemiz gerekir bunu sakın ihmal etmeyelim.. ne olduğunu anlamamız mümkün değil o anda.. herşey olabilir, kafanızı vurmuş olabilirsiniz, ya da başka bir yerinize darbe almış olabilirsiniz.. kısa bir baygınlık bile geçirmiş olabilirsiniz, farkında olmayarak.. kendinizi toparladığınız an bunu yapın, yapmalıyız en yakın bir hastaneye gitmeliyiz.. ilk ve son kazan olması dileğimle, sevgiler..

5. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    geçmiş olsun kardeş valla 3 dikiş ile iyi bile kurtulmuşsun peki bişi diyecem kask takıyor muydun ?

6. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Anladım kardeşim yeniden geçmiş olsun :)

7. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    geçmiş olsun

8. skull_mrt

skull_mrt Kıdemli Üye

Seviye:
    evet.hastanede 2 saat kadar durdum ve 3 tane motosiklet kazası geldi.durumları çok kötüydü.ben kesinlikle ucuz atlatmışım.

kaskım yoktu çağtay abi.sırtımda çantam vardı içinde plaj havlum vardı o korudu sırtımı ve kafamı.bende popo üstü düşmeye çalştım zaten.

hepinize teşekkürler akradaşlar.çok saolun

9. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    geçmiş olsun bende bir kaza yaptım birazdan bende yazacağım başlangıç yapacak birini bekliyordum.

10. Pelin

Pelin Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    Geçmiş olsun.

11. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Çok büyük geçmiş olsun.

12. skull_mrt

skull_mrt Kıdemli Üye

Seviye:
    saolun arkadaşlar.hepinize teşekkrler
    geçmiş olsun şimdiden gürkan kardes.umarım bişeyin yoktur:(

13. qeqeqe

qeqeqe Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu Uno kullananların ozelligimidir bilmem ..Hep artis artis kullanıyolar..Boyle bi celalleniyolar gaza basıyolar filan..Kaç kere çarpıyolardı bana .)
    (UNO KULLANANLAR VARSA SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI)

14. Mustafa KILIÇ

Mustafa KILIÇ Kıdemli Üye

Adı:
    Mustafa Sedat KILIÇ
    Seviye:
    Büyük geçmiş olsun. İki arabayla başa çıkmak kolay değil. Ama yollarda binlercesi daha var. Ne olur daha çok dikkat. Gerekirse daha az müzik ama daha çok dikkat...;)

15. skull_mrt

skull_mrt Kıdemli Üye

Seviye:
    saol mustafa abi.teşekkrler herkese

16. Bulunmaz

Bulunmaz Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Geçmiş olsun, dikkatli ol :)

17. ismailofli

ismailofli Bisikletkolik

Seviye:
    Acil şifalar dilerim...Geçmiş olsun...

18. skull_mrt

skull_mrt Kıdemli Üye

Seviye:
    saolun arkadaşlar.hepinize teşekkürler

19. rainn

rainn Üye

Seviye:
    geçmiş olsun skull_mrt.
    malesef sadece arabalar değil yayalar da ayrı bir muamma. kaldırımı kullanmak gibi bir alışkanlık yok bizim millette. hadi düz yürüseler bir şey demeyeceğim yine. serseri mayın gibi bir sağa bir sola gidiyorlar. sonra bir de 'bismillah' diyerek beni görünce korkuyorlar :) bir keresinde bir bayan çığlıkla çekilerek beni motorlu sandığını sölemişti (nasıı yaniii!?? :S ) :D aaah ah

20. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Çok çok geçmiş olsun kardeşim. Kask ile eldiven olmazsa olmazlardan. Bu sefer plaj havlun ve çantan korumuş olabilir ve başka bir sefere koruyacak birşey bulamayabilirsin. Bakkala bile gitsen kaskını kafandan çıkarmamanı önemle tavsiye ederim. 2. olarak ta eldiven. Çünkü düşerken genelde yere ilk teması el yapar ve avuç içe kullanılamayacak şekilde soyularak hasar görebilir. Hem normal sürüşlerde de eldivenin rahatlığını kullananlar bilirler. Kısaca ben kafamda kaskım ve elimde eldivenim olduğumda kendimi daha güvende hissettiğim için bisikleti sürerken bile o güven hissi ile rahat ediyorum. Neyse tekrar çok çok geçmiş olsun dileklerimi sunarım.