Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaza değil ama uyarmak istedim

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında samet ceylan tarafından paylaşıldı.

1. samet ceylan

samet ceylan Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar şu an Bursa'da ve galiba yurdun tüm kuzeybatısında şiddetli bir lodos var. Tabi bisiklet kullanımı güçleşiyor. Bugün başıma ufak bir talihsizlik geldi, sizi de uyarmak istiyorum.
    Caddeden karşıya geçerken 15-20 metre sağ tarafımdan muazzam bir rüzgar ve toz bulutu geldiğini farkettim. Durup gözlerimi kapattım ve geçmesi neredeyse 25-30 saniye sürdü. Gözlerimi açtığımda yolun boş olduğunu görünce hemen pedala bastım fakat yolun ortasında kalakaldım. Evet tüm yapraklar ve en önemlisi bir poşet janta ve zincire dolanmıştı. Arka aktarıcıyı kadroya bağlayan alüminyum parçayı kırmış. Neyse hemen götürüp yaptırdım. Fakat cadde biraz daha geniş olsa ben yolun tam ortasında ve trafik içinde de kalabilirdim.
    Dikkatli olmakta fayda var.

2. chnkrmz

chnkrmz cimi cimi qua qua

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    bu gün bende işe bisikletle gelirken yollar yaprak ve dal parçaları doluydu.

3. ÇaNakkaLeRuHu

ÇaNakkaLeRuHu Bisikletkolik

Adı:
    Batuhan
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Aynen rüzgar fena bu yüzden bende bugünkü Arnavutköy-Göztepe güzergahımı iptal ettim. Riske girmedim...

4. TheOneUser

TheOneUser Road Bike <3

Adı:
    Barış Akyüz
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bu gün banada öyle birşey oldu gibi, çok rüzgar vardı otogar kavşağına gelmiştim yolun ortasında koskoca agaç kırılmış düşmüş durdum bisikleti dayadım araç gelmesin diye falan çektim ağacı yolun kenarına adamlar araban inip küfür falan ettiler takmadım :D ama bu gün bayağa rüzgar vardı antalyada yokuş aşağı mı iniyorum yokuş mu çıkıyorum belli değil...