Kayseri

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@cheyenne

merhabalar
evet kalenin karşısında 2 bisikletli görmüştüm bisikletin birinin renk i sarıydı demek sizsiniz havalar düzeldigi zaman kesin görüşecez :)

Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@cheyenne

Galip saol dostum yorumun için ama ben dh ci değilim belki biraz xc biraz enduro olabilir ama downhill değil malesef...
tamam sana saygı duyuyorum gerçekten trial için yeteneklisin ama berkay öle tlamaz zıplamaz deme az çok yapıyoruz bişeyler,ben gruplaşmadan yana değilim hep bir arada olunsun isterim ama malesef olmuyor...:(

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
sen beni yanlış anladın gruplaşmaktan kastım sadece sizin isteklerinizle bizimkiler uyuşmuyor o kadar sen merkezde xc yapamazsın bende arazide trial yapamam okadar kardeşim yani ayrı yerlerde takılmak zorundayız teşekkür ederim
:)

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@ismailağıllı
slm bende nevşehir avanosluyum biz mayısda oraya gezi düzenleyeceğiz umarım sizinlede görüşürüz ismail abi saygılarımla:D

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@cheyenne

avanoslusun demek çok sevindim o zaman beraber pedallayalım kayseriyede giderken musait olursak gidelim ama benim aklımda ankara ekibi geldiginde gitmekte var

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@cheyenne

Haklısın dostum :D

ama yinede aynı şehirde olupta hiç görüşmemekte olmuyo arada seyretmek isterim seni...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
evet bir tek onda var sarı bisiklet büyük ihtimalle odur...

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
kim olduğu önemli degil ismail abi bizi farketmiş ya o yeterli diyorum demekki bizleride gören birileri var ismail abi yanlış anlama ben sadece bizim millet bisikletlileri pek sevmiyorda o bakımdan dedimm kayserili arkadaşlar bilirler saygılar herzaman bekleriz sizleri byy :)

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@cheyenne

sizler çok güzel bir şey yapıyorsunuz tutkunuz olan bisiklete kim ne derse desin biniyorsunuz benim başımada geliyor bisikleti önemsemeyen ama artık herkezin kafasına yerleşiyor bisikletin önemi bisikletinde yaşamızda bir yerinin olmasını hergün anlatıyorum zamanla daha güzel olacak
bisikletsiz kalmayın

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
ben bisikletim için kimleri silmedim ki ama kimsede sanmasın ki benim için bisikletini silsin imkanı yok bisikletimle doğmadım ama bisikletimle öleceğim ben bukadar seviyorum bisikletimi ismail abi beni anlarsın svdam aşkım bisikletim?!!! ;)

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
bu gün kayserideyim işim gereği adliyenin önündeki meydanda mavi corratech bisikletli bir arkadaş gördüm arabada olduğum icin kendisiyle konuşamadım bu arkadaş kim merak ettimforuma üyeyse lütfen bana burdan ulaşsın

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Merhaba...Kayseride 2 tane corratec var biri expert biri alivio eğer sadece mavi renkli ise Hüseyin'in mavi-gri ise Gökhan'ın...

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
bende diğer corratec i bugün gördüm berkay neden bu konuda bilgim yoksa neyse en azından şimdi biliyorum bende ;)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Galip o corratec'in sahibi benim karşı komşum daha yeni topladı bisikleti galiba senin gördüğünde bir arkadaşı sürüyodu asıl sahibi pek binemiyo öss yüzünden bindiğinde de genelde yolda binio...

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
ewet arkadaşıyım dedi iyi olmuş bisikleti beğendim ama biliyorsun işte benim tarzım değil yinede teşekkür ederim beni aydınlattığın için ;)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Evt pek senin tarzın değil :)
Ama olsun bi şekilde bisiklete gönül veriyolar ya hepsi aynı kapıya çıkıyo...
Görüşürüz...

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
yoo ben bisiklet için benim tarzım değil dedim yanlış anlaşılmasın sakın arkadaşımızı taktir ediyorum ailemize hoş gelmiş diyim bende teşekkürler;)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Yoo ben senin ne demek istediğini anladım zaten merak etme:)

ReSuL

Forum Demirbaşı
Tepki
83
@nirvana

o gördüğün kişi kesin hüseyin dir. çünkü hüseyin oralarda çok gezer.
:D

corratec x-vert