Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kayseri'de tur için rota tavsiyeleriniz/önerileriniz ?

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında vraptor tarafından paylaşıldı.

1. vraptor

vraptor o1no1/Cyclist

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kayseri civarlarında gezilebilecek güzel rota tavsiyesi ve önerilerini bekliyorum. Dağ taş yokuş hiçbirşey engel değil her yer olabilir. Gittiğiniz rotaları bekliyorum

yunus50 bunu beğendi.
  2. nebula11

nebula11 Üye

Adı:
    ali
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    valla ben talastan gelirken kaptırıyorum aşagıya dogru askeriyenin ordaki bisiklet yolundan bisikelt yolunda yayalar yürüyo o'da ayrı bir olay yaya yolu vs gidiyorum bisiklet yolları varda kayseri'de ben mi görmedim her yer kaldırım üniversite sivas caddesi yolu'da öyle bilemiyorum sivas caddedesindeki bisiklet yolları artık yok ben gidip geliyorum kaldırım hocam sürekli kaldırımdayım ben

3. vraptor

vraptor o1no1/Cyclist

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @nebula11 ben kaldırıma hiç çıkmıyorum kaldırım gerektirecek yer pek yok. (şehir merkezinin en kalabalık yerleri hariç )

Konumda rota tavsiyesi istemiştim varmı daha önceden turladığınız kaçamak yaptığınız bölgeler ? Sarımsaklı barajı kültepe civarlarını bitirdik gezecek yer bulamıyoruz.

4. mehmet.ali

mehmet.ali Bisikletkolik

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Pınarbaşı yoluna saptıktan sonra ileride biyerden sağdan girip bi kaç köy geçip zincidereden talasın en yukarıya çıkılabilir. Bi keresinde ramazanda vakit geçirmek amaçlı boş boş arabayla gezerken şans eseri girmiştim o yola güzel bir yoldu haritadan kontrol edip gidilebilir.

5. vraptor

vraptor o1no1/Cyclist

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    dediğiniz yolu biliyorum bende araç ile geçmiştim ama düşünülebilir orası teşekkürller

6. air28-3

air28-3 Kıdemli Üye

Adı:
    Ersin
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    uzun mesafeli giderim derseniz ürgüp tam performanslıktır,incesu olabilir,Talas Ali Dağı' na tırmanabilirsiniz,yne Talas Endürlük tarafında güzel rotalar mevcut;at çiftliklerinin bulunduğu yerler,Yamula barajına gidilebilir,çay bağları yolu üzerinden hisarcığa geçilebilir,çok rota var aslında