Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kayseri'de bisikletim çalındı

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında jakoben tarafından paylaşıldı.

1. jakoben

jakoben Yeni Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar. 12 ağustos 2012 tarihinde üniversite lojmanlarından hem de, bisikletim çalındı.

Ne yapabileceğim konusunda tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Polise gidip şikayetçi oldum ama maalesef polise hiç güvenmiyorum.

Elimde bisikletim fotoğrafı yok ne yazık ki, ancak aynen aşağıda fotoğrafı görünen modeldir.

gören arkadaşlar 0541 540 06 39 no'lu telefondan bana ulaşabilirler.

2. Ferhat Öz

Ferhat Öz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öncelikle geçmiş olsun.

Çalındığı yerde veya o bölgede muhtemel geçiş yerlerinde kamera olup olmadığına bak.Varsa kamera kayıtlarını izle.
    Ankara da itfaiye pazarı var.Oraya bakabilirsin.Ucuz ama kaliteli ikinci el bisiklet bakıyorum dersin.Yalnız tek başına gitme tekin yer değildir.
    Son olarak, ikinci el sitelerine bakmanı öneririm.

Not:Bisikletin modelini ve herhangi bir ayırt edici özelliğini yazarsanız sevgili forum üyeleri daha iyi yardımcı olabilirler.

jakoben bunu beğendi.
  3. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    yapacak bişey yok dostum aynı gün bianchi speed de gitti kameralı apartmandan buraya yazma gereği bile duymadım. Bulursan da şans. Geçmiş olsun.

jakoben bunu beğendi.
  4. jakoben

jakoben Yeni Üye

Seviye:
    model aspect 50, fotoğraftakinden tek farkı suluk, Kayseri'den Ankara'ya gitmiş olma ihtimali gerçekten var mıdır, böyle mi oluyor bu işler? kamera kaydını incelemeye gittiğimde ne yazık ki olay yerini inceleyen kameranın bozuk olduğu gerçeğiyle karşılaştım, Kayserili arkadaşlar ola ki rastlarlarsa diye yazdım ,bir umut, Kayseri'de benimkinden başka yalnızca bir adet olduğunu sanıyorum çünkü bu modelin.

5. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bu olaylar yüksek oranda şöyle olur, bu insan dışı varlıklar temizce çalar götürür, başka şehirlerin bit pazarlarında satarlar. Seçkin ve farklı bisikletler olduğu için aynı şehirde satılma veya görülme oranı düşük olur.

6. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Polise başvurmakla iyi etmişsiniz. Forumlarda da duyurmak önemli. Bunun haricinde sahibinden.com gibi sitelere göz atın.

7. Ferhat Öz

Ferhat Öz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Pardon ben bisikletin Ankara dan çalındığını sanarak dan itfaiye meydanı nı önermiştim.Ama başka şehirlere götürüp satabiliyorlar.