Kayseri

Scudo

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Fevzi çakmak lisesinin karşısına düşen Özkayalar bisiklet var. Zeynel usta sorunu halledecektir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bizde Merhaba diyelim hoşgeldiniz :) ayrıca özkayaların dışında düvenönünde bisan yetkili servis var orasıda on numara tamir yapar, üstelik daha ekonomik

İshakisik

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Hoş bulduk arkadaşlar, önerileriniz için teşekkürler. Önümüzdeki hafta bisikleti götürmeye çalışacağım.

Tepki
38
hoşgeldiniz. kayseri bisiklet sürmek icin ideal bi kent(tr sartlarında) , güven özkayalar erciyes bisiklet gibi firmalarda aradıgınızı bulabilirsiniz.
kalabalık gruplarla hafif tempo sürmekten keyf alırsanız turlar düzenleyen gruplar arkadaslara da katılabilirsiniz. veya benim yaptıgım gibi tek tabanca cigerleri zorlayarak mis gibi havada pedallayabilirsiniz:)
kayseri de bisikletli olmak ayrıcalıktır kısa sürede anlarsınız.

bayramtok

Aktif Üye
Tepki
135
Merhaba arkadaşlar;
Gelecek hafta 2 günlüğüne Kayseriye gideceğim ancak sınırlı zamanım oldugundan fazla gezip dolaşma imkanım yok. Bundan dolayı Kayserili arkadaşlardan, gidilebilecek, bol çeşit biskilet malzemesi bulabilecegim mağazalar varsa yazar msınız?

mehmetsunu

Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Özkayalar var sedona, salcano, carraro üzerine çalışıyor. Zeynel usta sana istediğin güzelliği yapar, iyide ustadır. Fevzi çakmak lisesi karşısında.
Güven bisiklet cannodale yi getirir corratec ide. mehmet usta sahibidir muhabbetide iyidir. kayseri forum karşısında.
Erciyes bisiklet ayhan sigarasız günlerde kaçak sigarayı tezgahın üstüne koyan işbilir bakkal gibi istediğin modeli tak diye önüne koyar. Malzemenin envai çeşidi vardır. Yeri düvenönünde.
Necmettin usta malzeme az işçilik çoktur. Yeri fuzuli caddesinin bir arka sokağında.

• Beğen
Tepkiler: ToroMir

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Erciyes bisikletde neredeyse herşey var vede çok ucuz. Ayhan abi bu işi iyi yapıyo çok yardımcı oldu banada işi ras gelsin:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Güven bisiklet cannodale yi getirir corratec ide. mehmet usta sahibidir muhabbetide iyidir. kayseri forum karşısında.

Mehmet Sunu, ben güven bisikletlede iletişime geçmek turlarına katılmak istiyorum acaba faaliyetlerinden haberdarsanız banada yardım edermisiniz?

mehmetsunu

Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Facebook ta 'kayseri güvenli bisiklet turları' şeklinde aratırsanız karşınıza gelir. Haftasonu bir günlük yatılı ürgüp turu var. bence kaçırmazsan iyi olur. Aynı zamanda her haftasonu şehiriçinde turluyorlar. Güven bisikletin yeride kayseriforum mado çıkışının karşısında.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mehmetsunu
ALLAH ALLAH, aslında hep takıldığım yer ama güven bisiklet diye tabela olsun yazı vs hiçbişeye rastlamadım, neyse artık bundan sonra oraylada hep iletişimde olmak isterim sizede tşk ederim ayrıca ne işle meşgulsunüz acaba.

bayramtok

Aktif Üye
Tepki
135
Yönlendirmede bulunan arkadaşlara teşekkürler, umarım fırsat bulabilrim gezebilirim

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Dün aldığım Salcano Astro 240 srv ile iki teker macerasına başlamış bulunmaktayım. Kayseri'den herkese selam olsun

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:) Erdal Kardeşim Aramıza Hoş Geldin.Şöyle bir Bisikletli Fotoğrafını görseydik!.
Bisikletin Hayırlı Olsun...

• Beğen
Tepkiler: Erdal Keskin