''kaybettiğimiz süleyman şatır için özel tur...''

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789

2006 da birlikte pedalladığım süleyman şatırı kaybetmenin üzüntüsü içersindeyim değerli dostumla birlikte olmuştuk...
sevenlerine sabır dilerim kederli ailesine başsağlığı dilerim....
süleyman dostum için bir özel tur düzenlemek için herkesin fikrini almak düşüncesindeyim ona olan son görevimizi yerine getirmek adına ....

konu ile ilgili link aşağıdadır...

(link)

bu acı olay bana bir kez daha şunu hatırlatmıştır gerek bu forumda gerekse dışardaki özel yaşantımızda dostluklarımızı daha perçinleyelim ve birbirimizle kenetlenelim hatalarımızı görelim dostluklar zor kurulmaktadır ama bir anda yıkarsınız herşeyi ...acılı günlerde insanlar bir olur ve sonra unutulur herkes yeniden günlük rutin mücadele dolu yaşantısına döner ....
her zaman her vakit her saniye birbirimizi anlamaya birbirimizi dinlemeye
dünden daha fazla ihtiyacımız var kenetlenelim arkadaşlar...

:mad: :mad: :mad: :mad:

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hayatımda şahsen hiç tanışmadığım, ancak maceralarıyla, yazı ve fotoğraflarıyla, yurdumuzu bize tanıtması ile (en eğlenceli ve etkileyici tanıtım)
bu kadar gönülden sevdiğim bir sporcuydu Süleyman Abi. Yüzüne hiç merhaba diyemediğim ama klavye başında şu an gözlerimi yaşartan insan... Mekanı güzel olsun inşallah...

Kudret abi, kalabalık bir gösteri olması istenir mi bilmiyorum, benim içimden öyle geçiyor, Süleyman Abi Edirne'den Kars'a lastik izi bırakmıştı gerçi ama, turun uzunluk ve şeklini nasıl düşünmemiz lazım? Şehir içi gündelik bir tur mu? Bir şehirden başka şehire mi? Konaklamalı mı? Kaç gün?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mtsemiz

havanın iyi olması gerekebilir ekim ayı içersinde gerçekleştirme olabilir malum kasım ayı geliyor ve soğuklar başlayacak... bu ay içersinde bir pazar seçelim derim .......trafiği fazla olmayan mekan seçelim malum karşı tarafta avrupa yakasında her yer trafik ayın 17 sinde benim erikli gözüküyor ....ayın 24 ekime olabilir ...
herkese bu tarih uygun olursa toplanalım derim ....kadıköyde saat 09.00 da kadıköy eminönü
iskelesi önünde toplanarak ...fenerbahçe bisiklet yoluna ulaşıp ordan bostancıya sürebiliriz ve bostancıda son bulur hem kolay bir tur olur ....
zorlu tura gerek yok çünki bu tur süleyman dostumuzu anma turu olur...
onu tanıyanlar tur sonunda konuşmalar yapabilir....
düşüncelerim bunlar....