Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kayak

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında semih yabacı tarafından paylaşıldı.

1. semih yabacı

semih yabacı Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bu sene kayağa da atılarak extreme sporları genişletiyorum. Eğer kayak yapan arkadaşlar varsa yeni başlayanlar için tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. Erciyes Çeteci

Erciyes Çeteci Aktif Üye

Seviye:
    Semih kardeş,4 yaşımdan beri kayak yapan biri olarak şu olayı aydınlatayım:
    kayağı bir kayak öğretmeninden yada bir yakınınızdan yada gurup halinde öğrenebilirsiniz
    fakat extrem spor anlamında kayak yapmak extreme tv deki tabiri caizse red-bull kasklı gençler gibi hareketle yapacağım diyorsanız kayak işinde deneyim kazanmalısın.

acemi olduğun için kayak alman gerek yok tesislerden kiralarsan işin daha kolay olur kayağı-board u taşıması ayrı bir dert zaten

semih yabacı bunu beğendi.
  3. semih yabacı

semih yabacı Üye

Seviye:
    Kayağa okulla başlayacağım, ama şu an kayak giyimi için mont bakıyorum. Fakat alırken nelere dikkat etmeliyim bilmiyorum. Ve önerebileceğiniz uygun fiyata marka ve mağaza varsa paylaşırmısınız? spx de fiyatlar bayağı uçmuş

4. Erciyes Çeteci

Erciyes Çeteci Aktif Üye

Seviye:
    gideceğiniz dağın soğukluğu nedir

5. semih yabacı

semih yabacı Üye

Seviye:
    Isparta davraz da bulunacağım.

6. Can_517

Can_517 Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Tavsiyem önce karada biraz paten kullan. Sonra bu sevdanın devamı getirmeyeceksin diğer arkadaşında dediği gibi malzemeleri satın alma tesislere gittiğinde çok uygun şartlarla kiralandığını göreceksin. Kiralamaya gidince kayak değil blade kirala kısa olması sebebi ile kullanımı paten e çok yakın ve başlangıç için kayaktan çok daha kolaydır.

7. semih yabacı

semih yabacı Üye

Seviye:
    Üniversite bünyesinde gittiğim için zaten kayak takımları kiralama için yıllık belli bir para veriyoruz zaten kulübe. Benim eksiğim sadece giyim için. Hyra, campus ve mckinley marka bir kaç mont beğendim fakat mont alırken nelere dikkat etmeliyim bilmiyorum. Mckinley polar içlikle beraber 168 liraya varken colombia nın 550 liralık montuda var. Bu kadar fiyat farkı olunca hangi özelliklere öncelik vermem gerekiyor bilmiyorum.