Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kawasaki Dexter

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Umut Çalışan tarafından paylaşıldı.

1. Umut Çalışan

Umut Çalışan Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle işi bilenlerden şehir-tur bisikleti ile yol bisikleti arasındaki farkları anlatmalarını rica edeceğim.

Ayrıca malum benzin fiyatları nedeni ile işe gidip gelebileceğim bir bisiklet almak istiyorum. Şu an Migrostan aldığım Ocean'ı kullanıyorum/kullanmaya çalışıyorum. Ama beni çok yoruyor. İşe veya markete ufak tefek alışverişe, akşam üstü gezintiye çıkabileceğim bisiklet ne olmalı? Minimum fiyata alabileceğim bisiklet nedir? Aklımda Kawasaki Dexter var. Bu bisiklet hakındaki görüşleriniz nelerdir? Bütçeyi bu bisiklet kadar varsayarsak aynı fiyata alabileceğim daha iyi bir şey var mı?

Boyum 1.83. 28 jant olmalı diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

2. Harun G.

Harun G. Yeni Üye

Seviye:
    Bu modeli ben de gördüm nette hoşuma gitti tipi falan ama forumda hiç adı geçmemiş

3. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bir bütçe belirleyin ona göre önerelim ama o ocean, kawasaki gibi markalardan hayır gelmeyeceğini belirtmek isterim çünkü kadroları çelik 17-18 kiloya kadar çıkan taş gibi bisikletler ve parçaları da çok dandik üstüne servisleri de yok. Salcanonun 500-600 liralık şehir bisikletlerine bakarsanız sizi uzun süre idare eder alüminyum kadrodur hafiftir yormaz..

4. Merto Pookito

Merto Pookito Yeni Üye

5. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Aza

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Edit:Son mesajı görmeden yaptığım yorum. Arkadaş aynısını belirtmiş...

(Bu arada Kawasaki dexter'in kadrosu hi-ten(çelik) değil, alüminyumdur. Yanlış bilgilendirme olmasın...)

6. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    Kadro tasarımını beğendim.Maşasının rijit olması,logan frenler,arka aktarıcı tx55,lastik cst,shimano vitesler,elcikler,ayarlanabilir boyun,gidon tasarımı olsun kombine oluşturmada başarılı buldum.Aynı fiyatta bazı bisikletlerle kıyaslama yaptım. Bazılarının kilitsiz amortisörlü ağır maşası olması,aktarıcısının düşük seri olması,elcik,gidon,boyun tasarımlarını beğenmedim.