kawasaki bisiklet

sadık özer

Forum Demirbaşı
Tepki
158
Bisiklet
Beldeyama
daha önceden açılmıştı sanırım ama gezerken gözüm takıldı sizde bir bakın derim
(link)

• Beğen
Tepkiler: Edip D.
Scudo

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Patrol LX modelindeki maşa çok ilginçmiş =)

Ne artısı var bu maşaların?

http://images.gizmag.com/inline/swingshock-0.jpg

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
@Edip Dinçer

yaylı kısmı furşun içine almışlar, mtb maşalarındaki gibi ön tekerlek ile kadro arasında mesafe bırakmaya gerek kalmamış ve bu sayede ağırlık merkezi de yine yere yakın kalmış. çok kısa bir çalışma mesafesi var, ama şehir bisikleti için yeter de artar bile. aslına bakarsanız mühendislik açısından çok zekice bir çözüm :in:

KARADAYI

Üye
Tepki
1
Maşa kilitlenmiyor ama klasik amortisörler gibi çok fazla salınımı da yok zaten. Salınımı Rahatsız etmiyor ama şehir için de rahat ettiriyor.:)

Tepki
0
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar ben de bir Kawasaki Patrol City almak istiyorum..Ama bazı sitelerde bu maşayı lila renginde göremedim. Oysa gri renginde mevcut. Acaba bu maşa sadece Patrol LX modelinde mi var yoksa her ikisin de de mi var ?? Bir de patrol city den başka önerebiliceğiniz bir yol bisikleti var mı ? Bütçem 600 tl yi geçmez.. Üniversiteye giderken kullanmayı düşünüyorum.. Bir de arkadaşımla beraber uzun yol yapmayı düşünüyoruz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. :)

Bülent Gökmen

Forum Demirbaşı
Tepki
148
Bisiklet
Cannondale
Firmanın ürettiği Motorsiklet fiyatıyla arada bi fark kalmamış :) Peugout, Porche, Ferrari; Mercedes derken Kawasaki ye şaşmamak lazım.