Kawasaki Bisiklet

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
746
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
@hsmdnycsn Aldığınız spor mağazasında o bisikleti görmüştüm. Görüntüsü güzel. Katlanır kullanıcısı olmama rağmen benim bile dikkatimi çekmişti. Hayırlı olsun. İnşAllah memnun kalırsınız. İyi günlerde kullanın.

Scudo

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hsmdnycsn Bisikletinizde tek sorun sele önü aşağı bakıyor, sele yere paralel olmalı. O ağrılar bisikletle alakalı değil, yılların hamlığı. Yokuşların öyle gelmeside normal, geçenletde bir videoda Sarper Günsal yarış içerisinde bir yokuştan bahsederken "çıkarken, bir daha bisiklete binersem Allah belamı versin dedim, inerken Allahom ne güzel şey bu bisiklet dedim" diyor. Aynı şeyleri yaşamışınız :)

• Beğen
Tepkiler: Rocketman

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@hsmdnycsn güle güle kullanın. İlk zamanlar ağrılar normal. ;) zamana düzelir. Bisiklet görüntü olarak güzel. Forma girmenizde faydası olacağı kesin. Kondisyon topladıkça daha keyifli sürüşler sizi bekliyor olacak;)

hsmdnycsn

Üye
Tepki
4
İsim
Hüsameddin
Bisiklet
Diğer
Kullandıkça yazıcağımı söylemiştim.Yazmaya devam ediyorum.Kendi orjinal selesinin rahatsızlığı yüzünden değiştirmek zorunda kaldım.70 liraya sky diye bir marka sipariş ettim.yumuşak, rahat, geniş, amortisörlü.her akşam avcılar sahilden avcılar pelikan durağına kadar çıkıyorum.E-5 yanyoldan avcılara giriyorum tekrar.yokuşun keyfini sürüyorum.işten çok zaman kalmadığı için çok uzun yol yapamadım açıkçası.seleyi değiştirdikten sonra yükselttimde.daha rahat sürdüğümü farkettim, şimdiye kadarki deneyimlerim:bisiklet seleyi değiştirdikten sonra 2 kat performansına çıktı.kullandıkça bacak kaslarım açıldı muhtemelen ki her zman çıktığım yokuşları daha kısa sürede çıkıyorum.yokuş yukarı her bisiklet zordur diye tahmin ediyorum Ama düz yolda harika bir bisiklet.vites geçişleri hızlı, çok ağır olmadığı için çabuk hızlanıyor.uzun yol için uygun olmayabilir belki ama düz şehir içi en iyi çözüm.Evet forma giremedim.Ramazandan sonra kaldığım yerden devam etmeyi düşünüyorum. :D bu modelle ilgili sormak istediğiniz bişey olursa cevaplayabilirim.TŞK