Katlanır Pedaldaki Katlama Pimi

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar selamlar..

Kron FD1000 katlanır bisikletim var. Bildiğiniz gibi pedallarda da katlanma özelliği var ve bu pimle sağlanıyor. Benim sol pedaldaki pim düşmüş, kullanırken de birden bire pedal katlanabiliyor. Şimdi bu pimden bulma şansım var mı? Normal bir vida ile sabitleyebilirim fakat bu seferde katlanma özelliği kalmayacak. Eğer pimden bulma şansım varsa çok iyi olur bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Yada pedalın değişme şansı var mıdır? Yani katlanır özellikte pedalı yurtiçi temin edebileceğim bir yer var mı?

Scudo

ulaş kaya

Forum Bağımlısı
Tepki
405
Bisiklet
Cannondale
Tamer senin pedal buna mı benziyor?

(link)

tam katlanır alacakken yedek parçada sorun yaşamayalım.

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@ulaş kaya

Tam aynısı olmasa da hemen hemen bu şekilde üstadım. Sitede fiyat 30 TL olarak gözüküyor, daha önce hiç pedal alışverişi yapmadım, bu çift fiyatı değil mi? Tek pedal 30 TL değil yani, takımı 30 lira?

Murat Bolel

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Cannondale
Elimde katlanir ternlere ait sifir pedal var eger pimi halledemezseniz ki zor gorunuyor.. yardimci olurum
http://imgim.com/1374819598137.jpg

Tepki
3
Bisiklet
Salcano
bende de (Salcano easy folding) pimli vardı biri düştü zaten pedalın sadece bir yüzeyi kullanılıyordu, salladım gitti çekmelilerden (resimlerdeki gibi) aldım çok güzel oldu tavsiye ederim