Katlanır bisiklet taşıma çantası

Tepki
0
Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Pininfarina city 26 katlanır bisikletime yakın bir zamanda kavuştum. Otobüste taşımak için bir taşıma çantasına ihtiyacım var.Sizce bunu nereden bulabilirim ? Şimdiden teşekkürler.

Scudo

Altaycn

Üye
Tepki
0
Fatih bey selamlar ebay.com da "26 folding bike bag" diye arama yapın bulursunuz ancak ölçülerine dikkat edin büyük yada küçük gelmesin.
İyi günler

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
Tam bilemiyorum ama fiyatları biraz yüksek ti. Önceden araştırmıştım.Özel yaptırmanız daha mantıklı olur.Yağmur geçirmez bir kumaş. istediğiniz kalınlıkta ve yoğunlukta sünger.Ve çarşıdaki bir çantacı ayakkabı tamircisi. Branda tamircisi gibi bir yerde ölçülerini vererek istediğiniz gibi imal ettirebilirsiniz.

Tepki
0
Merhabalar ! Taşıma çantasını ebaydan araştırdım biraz 20 -50 dolar arasında değişiyor.24-26 jantlar için olanlar kesin olur mu diye tereddüt ettim bisikletimin kadro boyunu bir kontrol edip alabilirim.Diğer yandan hazır almak daha kolay gibi geldi.Yaptırabileceğim bir yer bilmiyorum zaten.Cevaplar için çok teşekkürler ;) bu arada.

emekcanh

Üye
Tepki
2
Merhaba;

Bende bu gün Pininfarina için sipariş verdim. Uygun bir taşıma çantası bulabildiniz mi acaba?

iceberg21

Üye
Tepki
38
İsim
SELİM
Bisiklet
Scott
decathlonda bir ara satılıyordu hala almadıysanız oradan bakabilirsiniz.