Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Katlanabilir Bisiklet Tavsiyesi

Konu, 'Katlanır Bisikletler' kısmında baltahan tarafından paylaşıldı.

1. baltahan

baltahan Yeni Üye

Adı:
    Çağrıhan
    Seviye:
    merhaba arkadaslar. foruma yeni katıldım ismim cagrı
    bir sorum olucak.ben simdi kız arkadasımla kendime katlanabilir bisiklet almayı dusunuyorum. butcem de cok fazla yok. hem hesaplı hem kullanıslı bir model onerebilir misiniz ? yada nelere dikkat etmeliyim ? yardımcı olursanız cok sevinirim

ben ;

Katlanabilir Bisikletler - 20" HOPTOWN 320 KATLANIR BİSİKLET

ve

Ümit Folding Bike 20 Jant Katlanır Bisiklet 2036 * Avantaj Paketi 1 Hediyeli *

buldum. btwin kafama daha cok yattı ama daha uygun fıyatlı tavsiyeleriniz varsa benim icin cok daha iyi olur.yada daha iyi bir marka.yardımlarınız icin simdiden tesekkürler

konuya hakim biri var mı ? acil siparis vericem cunku

arkadaslar lutfen bir yardım ??

2. D.Mustafa

D.Mustafa Bisikletkolik

Seviye:
    B-twin i geç o paraya çelik kadro bisiklete verilmez. O katlama sistemi çok yorucu ve pratik değil. Bisiklet yeni çıkmış ve bence almak için acele edilmez. Tipi renkleri güzel ona birşey demiyorum 6 vites olması yeterli düzeyde ama çelik kadroya o fiyat fazla.
    Ümit alü. kadro kullanmış 6 vites ama tasarım ve renkler biraz vasat. Siyah olması beni etkilemedi mesela. Ama çift kat alü. jant kullanmışlar ufak kırmızı dokunuşlar ile tasarımı beğenenler olabilir. Kötü demiyorum ama kişisel olarak beni cezbetmedi eğer hoşunuza gittiyse tabiki üstüne laf söylenmez. Ama kişisel tavsiyemi sorarsanız 800 liraya 2. el dahon -carraro gibi markaların bisikletlerini bulabilirsiniz. Hem tecrübe edersiniz hem satarken daha rahat elinizden çıkartırsınız.Fakat ümit i satarken biraz zorlanabilirsiniz b-twin için tam ortası diyebilirim 2. el de ne çok iyi ne çok kötü. Kendim b-fold 5 kullanıyorum şuan bana yetiyor fakat yeni bir katlanır alacak olsaydım kesinlikle alü. olan a bakardım. Mesela bunun gibi birşey i kaçırmayın fiyatı da gayet uygun kendiside oldukça hoş ve temiz Carraro Flexi Katlanabilir Pratik Bisiklet (Sıfır Ayarında) - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 290512420

Rasimcan Meral bunu beğendi.
  3. baltahan

baltahan Yeni Üye

Adı:
    Çağrıhan
    Seviye:
    @D.Mustafa verdiginiz bilgiler icin cok tesekkürler cok yardımcı oldu cunku hic anlamadıgım bir konu ve yeni yeni ogrenmeye calısıyorum. gonderdiginiz model de guzel yalnız ben 2 tane almayı dusunuyorum ve kredi kartıyla. internette de dondum dolastım ama 1.000 tl den asagıda bulamadım. bulduklarımda paylastıgım linkler.

4. D.Mustafa

D.Mustafa Bisikletkolik

Seviye:
    Yardımcı olduysam ne mutlu bana. Malesef sıfır modellerde iyi birşeyler 1000 başlıyor.

5. R2_D2

R2_D2 Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    @Narki arkadaşımız 1750 ye iki adet kron fd1000 almıştı yanılmıyorsam. Nerden aldıgını sorabilirsin. Kron fd1000 i de tercih edebilirsin bu bütçe dahilinde.

Bisiklet :: Katlanan Bisikletler :: Kron :: Kron FD1000 KATLANIR BİSİKLET 8 VİTESLİ YEŞİL ALUMINYUM BEDAVA KARGO - Performans Bisiklet-ÖZGÜRLÜK PEDALLARDA,ÖZGÜRLÜK PERFORMANS BİSİKLET'TE "Sedona,Whistle,Carraro,Amoeba,Bianchi,Colnago,Cube,Merida,Shimano,FOX,DT Swiss,RockShox,Dahon,Zefal,Cat Eye"

Bu arada internetten değil de gidip bayiden pazarlıkla alırsan 2 bisiklet alacağın için güzel fiyat alabilirsin

Rasimcan Meral ve D.Mustafa bunu beğendi.
  6. baltahan

baltahan Yeni Üye

Adı:
    Çağrıhan
    Seviye:
    @R2_D2 sanırım dediginiz gibi yapmak cok daha mantıklı. gonderdiginiz bisiklette kafama yattı.yarın insallah hayırlısıyla hallederim bu isi. yardımlarınız icin cok tesekkürler :)

7. R2_D2

R2_D2 Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Dediğim gibi birkaç gün önce 1750 ye iki tane alan oldu. Bu fiyata 8 vitesli alüminyum kadro çift kat jant başka katlanır bisiklet zor bulunur.

8. Narki

Narki Üye

Adı:
    Onur
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @R2_D2 Günaydın. Evet ben 3 gün önce Ilgaz Bisiklet'den 2 adet Kron FD 500 aldım 1750 TL verip. 2 sinede 2 adet ön ve arka camurluk ve ( söylediğine göre taktıgı camurluklar sınıfının en iyiymiş, egip bükere kırmaya calıştık kıramadık ) matara tutucu ile zil taktırdım. Ilgaz Bisiklet ve Performans Bisiklet sahipleri kardeşler. O yüzden 2 sine de ayrı ayrı gitmeye gerek yok pazarlık için. Muhtelemen birbirlerini arıyorlardır :) Performans Dahon satıyor ( Kron da var ) Ilgaz ise Tern.. @baltahan

9. baltahan

baltahan Yeni Üye

Adı:
    Çağrıhan
    Seviye:
    @Narki adamla konustum. camurlukla birlikte fd 1000 1.050 tl fd 500 de camurlukla birlikte 950 dedi. yani pek bir indirim yapmadı malesef sadece camurlukları veriyor yanında.

Bianchi Folding 6 Vites 20 Jant Katlanır Bisiklet (süper Set) 129 - n11.com

İstbike Katlanabilir Bisiklet 20 Jant 3 Renk Seçeneği 107 - n11.com

Salcona İzmi̇r Katlana Bi̇li̇r 400 - n11.com

Carraro Flexi 121 | 20 Jant 21 Vites V Fren Şehir/tur Bisikleti 596 - n11.com

Carraro Flexi 106 | 20 Jant 6 Vites V Fren Şehir/tur Bisikleti 506 - n11.com

Mosso Marine 20'' V-fren 6 Vites Katlanır Bisiklet 312 - n11.com

Carraro Flexi 121 20 Jant 21 Vi̇tes Katlanir Bi̇si̇klet (2016 Model) 676 - n11.com

Ümit 2036 Folding Bike, 20 Jant, 6 Vites Katlanabilir Bisiklet 635 - n11.com

bende bunları buldum sizce bunlardan biri olabilir mi yoksa hic riske girmeden 2.000 tl verip 1 er adet kron fd500 ve fd1000 mi almalıyım ?

yardımcı olucak birileri var mı arkadaslar ?

?

suan itibariyle btwin hoptown 320 ile kron fd 1000 arasında kararsız kaldım. hangisini almalıyım ?

10. R2_D2

R2_D2 Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    @baltahan kron fd 1000 adı gibi btwin hoptown a bin basar. Hoptown çelik kadro ekipmanlarıyla 15 kg yu geçecektir çok ağır katlanır için. 6 vites ile 8 vites arasında da sürüş açısından çok fark olur iki vites deyip geçmemek lazım. Bütçen yetiyorsa kron al.

Rasimcan Meral bunu beğendi.
  11. baltahan

baltahan Yeni Üye

Adı:
    Çağrıhan
    Seviye:
    suan sepetimde kimse yardımcı olmadıgı icin saatlerdir bekletiyorum acıkcası. suan tam carraronun katlanabilir bisikletlerine bakıyordum fıyat olarak da daha uygun gibi gorunuyor ama korn carrarodan da iyi sanırım @R2_D2

12. R2_D2

R2_D2 Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    carraroların katlanma mekanizması sorunlu forumda yazmışlardı sele borusu aşağı inmediğinden aynakol üzerinde ancak durabiliyormuş katlanınca.

13. baltahan

baltahan Yeni Üye

Adı:
    Çağrıhan
    Seviye:
    tamamdır o zaman ben hic riske girmeden kron hd 500 ve fd 1000 siparisini veriyorum. yardımların icin cok tesekkürler. ürün geldiginde fotografları paylasırım :) @R2_D2

Rasimcan Meral ve R2_D2 bunu beğendi.
  14. cirkinkral

cirkinkral Yeni Üye

Adı:
    Abdullah kılıç
    Bisiklet:
    Salcano
    mosso katlanabilir bisikletler nasıl. Yardımcı olursanız sevinirim.

nasıldır bu bisiklet

Ekli Dosyalar:

15. rlfzz

rlfzz Yeni Üye

Adı:
    Can
    Seviye:
    @cirkinkral bende gecen gun bu bisiklete baktim, goruntu itibari ile cok guzel bisiklet lakin kalite olarak anlamadigim icin alip amamak konusunda ikilemde kaldim. Ayni sekilde bende tavsiye bekliyorum.

16. cirkinkral

cirkinkral Yeni Üye

Adı:
    Abdullah kılıç
    Bisiklet:
    Salcano
    saol reis

17. Alizee

Alizee Kıdemli Üye

Adı:
    Ali
    Seviye:
    kron fd 500 cidden alinasi duruyor

18. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bütçe elveriyorsa 2.el bir dahon alınabilir.

19. malemsteen

malemsteen Aktif Üye

Adı:
    Mesut
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Bisikletten düşüp soğudum icin 330 a Ümit katlanır sattım yeni. İdare eder bir bisiklet ne çok iyi ne çok kotu. Sadece katlanma mekanizması biraz daha uğraştırıcı. @Narki nereden aldı hatırlayamadım ama daha 1 ay önce Ilgaz bisiklet 820e fd500 veriyordu.
    Suanda piyasa hem 2.el hem sıfırda ucmus durumda. Kimse kıl aldırmıyor. Benim gibi yap kışı bekle...

20. Narki

Narki Üye

Adı:
    Onur
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @Alizee

Kron fd 500 den yaklaşık 2 ay önce 2 adet aldım ben. Çok memnunum hiçbir sıkıntı yaşamadım 2 aydır. Ben Ilgaz Bisiklete Tern almak için gitmiştim fakat kronu görünce eşimde bende vazgectik Tern'den. 2 sini 1750TL ye almıştım. Tavsiye ediyorum kesinlikle @malemsteen

Alizee bunu beğendi.