Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kastamondan Bisikletçi Varmi

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında cemsevin tarafından paylaşıldı.

1. cemsevin

cemsevin Üye

Seviye:
    Ben istanbulda oturuyorum Kastamonuya tatile gidecegim 06 Temmuz 20 temmuz 2012 arasi kastamonlu bisiklete binenlerle tanişmak isterim cep 0537 694 07 77 cem abdullah sevin kastamonu da Nasrullah camisinde buluşmak mümkündür

T-bag bunu beğendi.
  2. ucelenn

ucelenn Yeni Üye

merhabalar , bu yazın sonunda kastamonuya kadar bisiklet ile gelmek istiyorum böyle bir tur planım var boludan başlıycak.
    kastamonuda kalıcak şehir merkezinde otellerin isimleri yada mümkünse fiyatlarını öğrenme şansımız varmıdır ?

3. RahmiEmir

RahmiEmir Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Mrb. Konuyu bugün gördüm. İneboluluyum ama Kastamonuda okuyorum tabi şuan İneboludayım. Kastamonuda bisikletçi bulmanız zor çünkü bi elin beş parmağını geçmez tabiri tam olarak ifade ediyo...:D Burdaki bisikletçiye kış için güzel zefal filan bi çamurluk sipariş edelim dediğimde kışın bisiklete binilmez boşver dedikten sonra kastamonu ve bisiklet kelimesini yanyana kullanmaktan bile çekinir hatta utanır oldum :D

4. yildirima

yildirima Yeni Üye

Seviye:
    Slmlar bende Kastamonudayım. Kastamonulu değilim ama iş icabı kastamonudayım. Bisiklet çocuklar için eğlence aracı olmakta öte değil buralarda. Aslında kastamonu anadolunun saklı kalmış bir cenneti. Hem tarihi hemde doğa olarak mükemmel. Bisikletle keşfedilecek o kadar güzel yerler varki bir turdan sonra diğer bir tura çıkmak için sabırsızlanabilirsiniz. Kışı ayrı güzel baharları ayrı güzel.

RahmiEmir bunu beğendi.
  5. ilker KISA

ilker KISA Üye

Seviye:
    O saklı kalmış cennet umarım açığa çıkmazda diğer Anadolu illeri gibi özünü kaybetmez memleketim.Kilit anahtar oradaki üniversitede eğer dahada büyürse üniversite, Kastamonu da öğrenci kenti olur çıkar gider.