Kasksız başın belasını Semih çeker!.. :(

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
22.07.2009 18:00'da Arkadaşım Anıl ile akşam turuna cıkmıştık, ufak bir gezi yapıcaktık.Daha önceden sorun yaşadıgım lastiklerimle tekrardan bir sorun yaşayacagımı nerden bilebilirdim?

Kazadan sonraki ambulans beklerken AnıLL arkadaşımın çektiği ilk resim.
(link)
Hastane ve Bacağım
(link)
Buda Kolum.Kolumdaki yeşil iz yol kenarındaki bariyerin boyasıdır.
(link)
Tomografiye girerken.
(link)
(link)
Ve.. Eve dönüş.
(link)
Fotoğraf bulunamadı.

Çok şükür şu anda iyiyim.Kimsenin başına gelmemesi dileğimle.
D.N:Bisiklet almadan önce mutlaka Kask v.b eşyalarınızı alın..:)

Semih ÇELİK
Anıl MÜLK(Anıll)

Scudo

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Çok geçmiş olsun,ama görünürde yine çok birşey yok gibi ucuz atlatmışsınız.

• Beğen
Tepkiler: Semih_ÇELİK

Anıl MÜLK

Aktif Üye
Tepki
181
Kurbana gerek kalmadı Semih arkdaşımızdan yeterince kan aktı zaten:) çok geçmiş olsun dostum ambulansta fotoğraf çekmeyi unutmuşuz bak :)

Asmirk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.206
Ne de güzel söylemişsin kasksız başın cezasını diye. Şükür tomografide bir şey çıkmamış yaralar da artık ders olacaktır sanıyorum. Unutmayalım hiç kimsenin hayatı en azından bi 40 tl lik kasktan daha değerli olamaz bunu biliyorsunuz. Umarım en kısa zamanda iyileşirsin ve bisiklet severlerinin arasına kavuşursun. Çok geçmiş olsun. Kazanın oluşumunu da bizimle paylaşırsan seviniriz.

kal sağlıcakla :)

Emre Özhan

Forum Demirbaşı
Tepki
877
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bu aralar çok kaza oluyo kendinize dikkat edin
geçmiş olsun
allah kimseye kaza vermesin

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Fotografları gorunce gercekten içim cok cokk kotu oldu... Cok cok geçmiş olsun dostum, umarım en kısa surede tekrar eski sagligina kavusursun.

Gercekten kask ve eldiven bizler için emniyet kemeri gibi onemli...

Acil sifalar dilerim.

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
Çok tesekkur ederım hepınıze teker teker :) ALLAH kımsenın basına vermesın boyle kazalar :) eldıven kullanıorumda kask ıcın bıraz malı durum sıkısıktı :) e tabı bende duramam pek yerımde olan oldu ıste :)

Kazanın nasıl oldugundan bahsedeyım bıraz..
Dik bir yokustan assagı ınıyordum saga viraj vardı norml bir sekılde gırdım vıraja anıden ön lastıgım kaydı bısıklet ve ben yolun kenarındakı bankete çarptık bısıkletın pedalı carptı sadece ( pedal kırıldı ) ve yolun ortasına fırladı bısıklet ben kafamı bankete carptım bırazda suruklendım tabı sonra sol dirseğime gelen darbeden dolayı bı an kolumu kontrol edemedım oturdum ve Anıl kardesımın gelmesını bekledım :) anıl geldı ambulansı aradı bısıkletımı kenarı cektık yakında bır kargocu abımız vardı ona emanet ettık bısıkletlerımızı ( selam olsun onada ) sonra ambulans geldı acilden gırıs yaptık sonrası alışılagelmiş durum zaten :)

Bugun bısıkletıme baktık hasar durumuna ( o gunden sonra ılk defa bakabıldım :) ) arka lastıgım gobekten bıraz kaymıs on aktarıcım bıraz kaymıs yerınden sele parcalanmıs bıraz barendlerım sıyrılmıs anlıycagınız bana nazaran bısıkletıme bısey olmamıs ( kadroda cızık bıle yok :) ) Fakat lastıklerde gereğinden fazla hava oldugunu soyledı arkadaslarım ve bu durumun kazada etkısı olabılecegınden bahsettıler benım bu konuda pek bir bılgım yok ama bılgılendırırsenız sevınırım :)

Tekrar soyluorum ALLAH kımseye gostermesın :) Çok sukur ben ucuz atlattım o yoldan aşşagıda uçabılırdım ben şanslı hıssedıorum kendımı ...

Selam olsun herkese ...

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
@Anıll

:) olsun ya bidaha ki sefere artık :p şaka bir yana bir defa daha olsa dayanamayız herhalde bu kadar kan gormeye :)

• Beğen
Tepkiler: Anıl MÜLK
A

Adrenaturex

Misafir
gercekten kotu olmus ben kask taktıgımda millet ne kdar gulerse gulsun takmıyacagıma bir daha yemin edebildim :( en kısa zamanda iyilesmen dilegiyle

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@Semih ÇELİK

sana bu yazıları tek el ile yazarkene bilsen ne kadar zorlanıyorum kolum oldu on ton tekrar geçmiş olsun verilmiş sadakamız varmış eskiler kafanda bir paket tuz çevir bir fakire sadakayla birlikte ver derler ben bugün yaptım :)

• Beğen
Tepkiler: Semih_ÇELİK