Kasklı videomuz (Sinto-Bedo-Berkin-Can)

Scudo

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
Buyrun işte kasklı video :)

oski

Aktif Üye
Tepki
132
vay güzel olmuş buda rockwalk atıyoruz artık güzel

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çok güzel arkadaşlar,ilk videoya göre daha çok uğraşıldığı ortada:),müzik seçimleri ikisinde de çok güzel,daha fazla hareket var.bi yorum yapıyım,çöp tenekesine vuruş defalarca değilde bi tane ama en güzeli olsaymış daha güzel olurmuş gibime geldi.mesela berkinin vuruşu güzeldi,hemde arkadan çekim de güzeldi.neyse böyle işte bedonun kaskı çok güzel duruyo,diğer hareketlerin hepsi çok güzel,devamını dilerim başarılarınızın:)

• Beğen
Tepkiler: bedo

Ali BS

Aktif Üye
Tepki
27
Sinto güzel video yapmıssınız elinize sağlık ,calışmalara devam edin daha mükemmel videolar ve müzikler ile devamını bekliyoruz

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Gözlerim yaşardı :) Duygulandım! Çocuklar kafanızda kask var, bunu neye borçluyuz :)
Neyse, güzel bir gelişme, darısı BMX kullanan arkadaşın da "başına" ;)

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
bmxle rock walk oskı suan ılk defa denedım gaza geldım doğrusu iki uc denemede yere ınmeme rahmen dengemı tuturamadım....ama hersey hırs yabınca oluyomus bmxle mtb dekınden daha zormus oğrendım mtb yle daha kolay rock walk koyabılıyosun:) ama bn bmx cıyım bmx tede yabarım dedım yabtım yorumlarınız ıcın cok tesekkurler prepared by sinto

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
@HaliliOzturk

ama halıl abı kaskım wardı ama kaskı takınca hıcbısey yapamaz oldum... rock walkta nerdeyse dusuyodum bunnylerde cok zorladım ters etkı yaptı beykıde alıskın olmadıgım ıcın falandır... alısınca bnde kafamda kaskla sıze vıdeo gonderecegım....

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@seko123

Sende işler ters işlemiş :). Normalde kafasında kask olan kişi kendisini daha güvende hisseder, bu nedenle hareketleri daha kolay yapar.
Ben mesela kasksız araziye çıktığımda kendimi tabiri caizse çıplak gibi hissediyorum. Afallıyorum ve ciddi bir şekilde cesaretimi kaybediyorum.
Kaskım kafamdaysa; Sinan'a sorun arka "Fox"lar nasıl çalışıyor :D

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
sinan sana soruyorum nasıl calısıyo:D aslında bnde bmxle gıtmıstım yıldız parkına ınıste ıkı frenıde kıtlememe rahmen agaca carptım:) o gunden sonra yıldız parkı yok:)

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@HaliliOzturk

yok abi anlatılacak gibi değil canlısını görmeleri lazım :) birgün onların da videosunu çekeriz :)

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Çok beğendim elinize sağlık .. hepsi çok güzel .. sizin bizikletin arka tekeri yada çöp bidonunun yerinde olamak istemezdim:D
Keyfle takibcisiyim .. kasklar çok yakışmış ..

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Sinan, çok güzel olmuş..Tekrar bekleriz yakın zamanda..:)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
hepinize teşekkürler bugün yeni bir video daha çektik :) onu da yarın foruma koyup sizinle paylaşıcam :)

ergin

Forum Demirbaşı
Tepki
61
işte budur.artık kasklarla tam oldu.tekrar tebrik ederim arkadaşlar