Kaskın Önemi

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BikeEditör

Boşlukları biraz doldururmusunuz, yani kasıtlı olarakmı gelip size çarptı.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bugün açıkcası uzun bir ayrılıkdan sonra özlediğim ülkeme dönmenin verdiği özlem ve havanında güzel olması doğrultusunda yaptığım tur sonrası gördüm'ki değişen bir şey yok trafikde klasik yolmu dersin,dağ bisikletcilerimi dersin katlanırmı dersin herkes başında kask olmadan ve deli gibi sürüyor bende garibim yolun sağında tin,tin gidiyorum anladımki ne desek boş bazı arkadaşlara.

Alizee

Daimi Üye
Tepki
296
İsim
Ali
bu olayi sigara icmeye benzetiyorum. zaten icenler kabullenerek icmiyor mu arkadas? ne bu sinir bu ofke. saygi duyun gecin. bazilarini kask takmiyor diye insan yerine koymayan bisikletciler var etrafimda. yazik ne diyim. herturlu fanatiklige karsiyim.

bu arada gecmis olsun size de insallah bir daha basiniza gelmez ama bu trafikteki insan gorunumundeki hayvanlarla zor.

• Beğen
Tepkiler: JealioN

the_dr

Üye
Tepki
15
Bisiklet
Carraro
@Mehmet Çakır

ben de arıyorum ama henüz siteden tavsiye alamadım. sesimi duyan varsa şehir için kask arıyorum :)
prowell f59r m bedenini hiçbir yerde bulamıyorum. 200 liraya kadar zorlayabilirim.

n500

Aktif Üye
Tepki
83
Nİye bilmiyorum bisiklet sürenlere gıcık kapıyor insanlar. Sebebini çözemedim hala. Belki de kıskançlıktan.

Snowblind

Üye
Tepki
69
İsim
Eray Aksoy
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kask fiyatlarını ilk gördüğümde "Salla gitsin.Bisiklet binerken ne olacak ki." diye düşünüyordum.Tabi bisiklet olayına daha yeni giriş yapmam ve bilgisiz olmam sebebiyle konu cahilliği tavan yapmış durumdaydı.Youtube da bazı kask kullanmayan arkadaşların yaptığı kazaları seyrettikten sonra hemen ertesi gün eşim,oğlum ve kendime birer kask aldım.Olay gerçekten de hafife alınmayacak derecede ciddi ve önemliymiş.Ne olursa olsun herkes kask almalı arkadaşlar.Sonra ne siz ne de sevdikleriniz üzülsün Allah göstermesin.

Tepki
31
Bisiklet
b'Twin
@BikeEditör
@Osman Tuğrul
Trafikte psikopat tavırlar sergileyenler genelde belinde silah yoksa bile torpido gözünde bıçak taşımayı seven insanlar oluyor. Bence ucuz atlatmışken kendinizi olandan daha da büyük bir tehlikeye atmışsınız. Dayım direksiyon hocası ve hep der, trafikte her gün psikopatlarla, azılı katillerle, gerçek suçlularla teğet geçiyoruz ama farkında bile değiliz. Onun kaybedecek hiçbir şeyi yoktur ama biz zarar gördüğümüzle kalırız. Lütfen dikkat edelim, soğukkanlılığımızı koruyalım!
Fakat ciddi kavga anında favori hareketimi söylemeden de geçmek istemiyorum, arabadan inmeye çalışan sürücünün kapısına yaslanıp bacağını sıkıştırmak, karşı tarafı kıskıvrak yakalarsınız:D:D

Tepki
52
İsim
Emin Ö.
Bisiklet
Cannondale
Teşekkürler arkadaşlar

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@BikeEditör Geçmiş olsun.
Bisikletiniz o fotoğraf ta gözüken mi?? :kötü::kötü:
Eğer öyleyse arabadan daha pahalıya mal olmuştur....:eek::eek:

AliÇimen

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Ali Çimen
Bisiklet
Salcano
@BikeEditör Allah Allah kimmiş o duyarlı insan hocam? Benim bildiğim kavga var diye bedava ekmek dağıtılan kuyruklara koşar gibi koşarlar normalde.
Konuya gelince geçmiş olsun hocam. İnşallah dersini almıştır o öküz.

Kefter

Daimi Üye
Tepki
202
Bisiklet
Giant
Çok geçmiş olsun dostum...