Kask'ın Önemi

Batuhan Yıldız

Aktif Üye
Tepki
76
Bisiklet
Salcano
Bu fotoğrafı İnternet de dolaşırken buldum ve hoşuma gitti sizinle de paylaşmak istedim arkadaşlar bir firmanın yapmış olduğu bence yaratıcı bir çalışma ve kaskın ne kadar önemli olduğu farklı bir şekilde gösterilmiş :)

(link)

Scudo

Batuhan Yıldız

Aktif Üye
Tepki
76
Bisiklet
Salcano
yeni olmanın acemilikleri tekrar deneyeceğim o zaman :)

http://hizliresim.com/wbBVDm Umarım olmuştur :)

Batuhan Yıldız

Aktif Üye
Tepki
76
Bisiklet
Salcano
Fotoğraf da biraz dikkat ederseniz eğer kaza yapan kişinin sadece kask taktığı için başında bir yaralanma yok. Biraz farklı bir çalışma olmuş kask takmanın önemi hakkında bence :)

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Reklam amaçlı bir resim gibi geldi ancak o köşedeki kask resmi falan olmasa anlaşılması güç olur galiba.

Batuhan Yıldız

Aktif Üye
Tepki
76
Bisiklet
Salcano
@ömer karan
Haklısınız dikkat gerektiren bir resim. Bu arada nedense hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim fakat eline yüzüne bulaştırmak dedikleri bu olsa gerek baya bir bocaladım :)

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
@Batuhan Yıldız

Paylaşım iyidir. Hele ki bilgilendirici olursa, insanlara faydası dokunuyorsa daha bir iyidir. :) Olabilir öyle insanlık halidir. Ben şahsen forum a resim yüklemeyi sizin kadar kısa sürede çözemedim. 1 ay dan fazla vaktimi aldı desem yeridir :) Sırf bu yüzden paylaşımlarımda resim kullanmama gibi bir alışkanlık gelişti gitti bende :)

Batuhan Yıldız

Aktif Üye
Tepki
76
Bisiklet
Salcano
Serkan Mıstınoğlu sayesinde fotoğraf paylaşmayı öğrendim :) fakat bundan sonrası için pek fotoğraf paylaşmayabilirim :)

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner