Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaskımda sroun var, acil yardım lütfen...

Konu, 'Giyim' kısmında ufuk güneş tarafından paylaşıldı.

1. ufuk güneş

ufuk güneş Forum Demirbaşı

Seviye:
    KED marka alman malı kaskım var; işaretli kısımda bulunan ince mavi katman sökülünce teri emmesi gereken siyah sünger ortaya çıktı.

Terli veya tersiz deriye toz toz siyak sünger parçaları, zerreleri yapışınca çok kötü rahatsız etmeye başladı, sanki kömür tozu gibi alnıma yapışıyorlar...

İşaretli olan kısımda bu sorun var, o kısım değişir mi, yenisini bulabilir miyim veya ne yapmalıyım?

2. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Sünger değişecek arkadaşım.. Ama nasıl bilmiyorum.. nereden bulunur ayrı olarak satılır mı hiç fikrim yok:bilmiom:

ufuk güneş bunu beğendi.
  3. M.Cilasun Bayülgen

M.Cilasun Bayülgen Kıdemli Üye

Seviye:
    Benim Met'te de aynı sorun oldu... Komple çıkarıp attım ve kurtuldum. Normalde o süngerlerin yenisi olsa da, bizim memlekette bulmak zor olabilir.

ufuk güneş bunu beğendi.
  4. kolbe

kolbe Kıdemli Üye

Seviye:
    Aynı kumaştan bulup oraya bir terziye diktirebilirsin bendeve ya kendinde yapıştırabilirsin ama yapıştırma sonradan terledikçe koku yapabileceğinden dikiş yaptırsan daha iyi olur

ufuk güneş bunu beğendi.
  5. berk öndül

berk öndül Aktif Üye

Seviye:
    Bazı markalarda bu süngerlerden yedek olarak satılıyor veya kaskın yanında veriliyor.Aldığınız yere ked kaskların yedek süngeri varmı diye sorabilirsiniz bence.Ama hiç bi yerde bulamazsanız.Ya başka markalardan sünger alıp (specialized gibi) oraya uydurabilirsiniz keserek.Veya yaratıcılığınızı kullanarak terzi veya kendiniz bir çözüm bulmanız gerekiyor :) Rahatça kullanmanız dileğiyle..