Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kask

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Emrah Emin ÖZBALDAN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Emrah Emin ÖZBALDAN

Emrah Emin ÖZBALDAN Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar;
    Uzun süredir ve uzun uğraşlar sonucu bisikletimin parçalarını çok severek topladım bir tek montajı kaldı. Hepsi bittiğinde sizinle paylaşmak istiyorum. Şimdi son olarak; Güvenlik var. Kask takmasını sevmiyorum fakat güvenlik için kask almam gerek bana yardımcı olursanız memnun olurum. Tercihim full kask olan modeller. Değerli forum arkadaşlarım elinizde eğer satılacak kasklarınız varsa ve beni kask konusunda bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Bilgilerinizi bekliyorum.
    ÖRNEK KASK: Fiyatı: 162TL(Sıfır)

2. baris34ince

baris34ince Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    full kask istediğinize göre arazide kullanacaksınız sanırım.ama normalde kaskı sevmezken full kask istemeniz ilgimi çekti :D 2. el bulamazsan ebay veya dx den online sipariş verebilirsin muhtemelen daha ucuza alırsın 162 tl den :) tek sıkıntısı 1 ay sonra gelir siparişin :)

3. Emrah Emin ÖZBALDAN

Emrah Emin ÖZBALDAN Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Nasıl olsa takcam seve seve :cool: ondan takmışken tam olsun diye full kask istiyorum korucaksa tam korusun :in: Erzurum için kafamı bu kasktan başkası korucanı sanmıyorum erzurumda heryer MTB için çatıdaki buzlar bile ;) Yukarıdaki Örnek kask dxten alınmış bir kask fiyatıda aynı şekilde. Ebaya hiç bakmadım daha pahalıdır diye orada kargo ücretlimi bilmiyorum yani singapurdan geliyo sanırım bi kask parasıda kargoya vermiim. :) İkinci el olursa iyi olur benim için. Eğer ebaydan önereceğin modeller varsa linkden onlarada bakabilirim. Suan ankaradayım eger arkdaşında filanda varsa ondanda alıp hemen izmire kaçabilirim. :)

Böyle birşeyde olabilir :)

4. baris34ince

baris34ince Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
  5. Emrah Emin ÖZBALDAN

Emrah Emin ÖZBALDAN Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    +30$ kargo parası fazlalık olarak ekliyolar. Güzel ve sade kask. Fakat 136TL gelecek bana fazla gibi parası.

6. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Kaskı sevmeyip full kask almak gerçekten çok ilginç ama :D

7. Emrah Emin ÖZBALDAN

Emrah Emin ÖZBALDAN Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Arkadaşlar kaskımı sonunda buldum. Ankaradayım buradan temin ettim. İlginiz ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim. Fullface kask almamın sebebi erzurumda kışın çok ağır, bahar aylarının da ağır şartlarda soğuk geçmesi ve gecede sürüşe çıkacak olmam.

Teşekkürler konu kapatılabilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.