Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kask

Konu, 'Giyim' kısmında Ahmet BAYSAL tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet BAYSAL

Ahmet BAYSAL Yeni Üye

Seviye:
    kask alacagım prowell nasıl sizce

2. zeyfer mir

zeyfer mir Aktif Üye

Seviye:
    ben 5 aydır kullanıyorum bir problem yaşamadım ve model olarak ta güzel bence prowell kasklar. daha iyi bilgisi olanlar da yazacaktır bir süre sonra...

3. Alper Yıldırım

Alper Yıldırım Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bende henüz yeni aldım daha bir kez kullandım fakat forumda çok kullanıcısı var ve çok büyük kısmı memnun olduklarını söylüyor ve tavsiye ediyorlar.

4. H.ibrahim Erdemir

H.ibrahim Erdemir Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende prowell F-59 alacağım inş, internette araştırdım ve uygun fiyatlı güzel kask modelleri var.

5. Murat Uluoğlu

Murat Uluoğlu Kıdemli Üye

Seviye:
    eşim için f38 modelini aldık ama biraz ağır gibi. belki de benim kaskım daha hafif olduğundan bana öyle geldi. 7-8 saatlik uzun süreli sürüşler için rahatsız edici olabilir. ağırlığına bakmadan almayın.

6. Göker Gülay

Göker Gülay Kıdemli Üye

Seviye:
    Prowell kaskların içindeki süngerimsi malzeme bir süre sonra özelliğini kaybediyor doğal olarak ve değiştirmek için ayrı olarak satıldığını da görmedim. Bunun dışında o fiyata, özellikle mat renkleriyle şık ve kullanışlı bir kask.

İbrahim Aslanhan bunu beğendi.
  7. Ahmet BAYSAL

Ahmet BAYSAL Yeni Üye

Seviye:
    Herkese Teşekkürler Prowel alacağım

8. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:

Bunu öğrendiğim iyi oldu. vazgeçtim bu markadan :) teşekkür ederim.

9. silverfox

silverfox Üye

Seviye:
    açıkçası fiyat performans olarak düşünüldüğünde ben sünger kısmını pek dert etmedim. çünkü kask takarak yapılan birçok spor yapıyorum, hepsinde de süngerler terden deforme oluyor.
    ben hep catlike kaskım olsun diye özenmiştim. onu alana kadar prowell ile idare ederim dedim. ama catlike görünce dedim ki prowellim buna bin basar. fiyatı da 6 da biri..

10. Tolga Yücel

Tolga Yücel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    O zaman 250TL gibi bir fiyat verir paşasını alırsın arkadaşım,40tl ye prowell aldım 6 7 aydır kullanıyorum hiç birşey olmadı habirede kafamda.. O kullanış tarzına bağlı bi durum.. Prowelli öneririm hem rahat hemde estetik ;)

11. Muratcan Gümüş

Muratcan Gümüş Kıdemli Üye

Seviye:
    Prowell F59R tavsiyemdir.. eğer bulmazsan F-55R ;)

12. Göker Gülay

Göker Gülay Kıdemli Üye

Seviye:
    Prowell kask nasıldır diye sorulmuş, kullananlar olarak cevabını veriyoruz. Elbette ne kadar para verirsen o kadar iyi ürün alırsın. Kullanış tarzıyla ne alakası var anlamadım. Kask kafaya nasıl takılabilir başka türlü? Sen belki sakin kullanıp az terliyorsundur o zaman süngerler daha uzun dayanır, olabilir. Ben kendi tecrübemi anlatıyorum. Son 6 aydır kullanıyorum demişsin ama o dediğim olay yazın aşırı terleme nedeniyle oluyor, kışın zaten birşey olmaz. Ayrıca kendi fikrinizin dışında bir şey söylenince neden agresif mesajlar yazıyorsunuz onu da hiç anlamıyorum.

13. Muratcan Gümüş

Muratcan Gümüş Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar ortamı germeye gerek yok.. :) genel olarak kaskların içerisinde o süngerimsi kısım kullanılır.. bu madde hem kafaya gelen sert darbeyi emer, hemde kaskımızın hafif olmasını sağlar.. ucuz diye tabir ettiğimiz alt seviye kasklar genel olarak darbeye maruz kalınca kırılır üst seviye kasklar çizilir :D tek fark budur.. benim param var bisikletime yaptığım harcamalar feda olsun diyenler üst seviye, zaten bisikletin parasını zar zor denkleştirdim diyenler alt seviye kask alırlar.. iki bisikletçide hallerinden memnundurlar ve birlikte bilinmeyen yollara doğru kardeşce pedallamaktadırlar..

14. Murat Dağcı

Murat Dağcı Aktif Üye

Seviye:
    En azından biraz idare edecek şekilde Prowell F-44r'ye karar verdim. Kask takmak istemiyordum ama dün ufak bi kazayı sıyırınca insan mecburen takmak istiyor :)