Kask tercihi?

GurkanSamet

Aktif Üye
Tepki
109
Bisiklet
Cannondale
Specialized hoş görünüyor,ama şehir içi kullanımda koyu renk tercih ediyorum ben.uvex ı-vo siyah var bende şu an :D

Scudo

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Gürkan Bey i-vo ile resim alabilir miyim ? :D

http://interbike.mtbr.com/wp-content/uploads/2011/09/DSC_0062.jpg
http://interbike.mtbr.com/wp-content/uploads/2011/09/DSC_0059.jpg
http://interbike.mtbr.com/wp-content/uploads/2011/09/DSC_0060.jpg
http://interbike.mtbr.com/wp-content/uploads/2011/09/DSC_0061.jpg

I-VO buysa baya şıkmış. İnternetten buldum resmi.

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
@GurkanSamet
Specialized koyu işte. Siyahı buldun zifirini arıyorsun sen de. Anladın sen :D

GurkanSamet

Aktif Üye
Tepki
109
Bisiklet
Cannondale
@Halil EROĞLU

Yok yok specialized a laf etmedim :D i-vo yu kırmızı değil siyah almıştım ben onun için dedim

@Hüseyin bey fotoyu çekince koyarım buraya

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
@Hüseyin Külcüoğlu
1. ve 4. fotoğraflar i-vo, 2. ve 3. fotoğraflar ultrasonic serisinden. Diğerinin fiyatı tuzlu...

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Öncelikle yardımcı olan değerli üyelere çok teşekkür ediyorum. Özellikle Gürkan Bey'e. Sağolsun facebooktan kendisi vakit ayırdı kask ile resimlerini çekti. :) Bende buna göre son kararımı vermiş oldum.

Kask ve gözlük bir uyum içinde oldu. Kendime de yakıştırdım. Kalitesini tartışmaya bile gerek yok. Önizleme olarak bir de resim çekindim. Almak isteyenler olursa da şiddetle tavsiye ediyorum. Fiyatı, estetik görünüşü ve sağlamlığı ile kesinlikle güven bir veren bir ürün UVEX I-VO
Gözlüğüm de UVEX SUNSATION
Eldivenler de Rudy Project MOJO ( Merak edenler için )

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10262137_10202629491312045_8353766740049666187_n.jpg

• Beğen
Tepkiler: Berke

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Abi kaça aldın kaskı?

bdevrim

Üye
Tepki
8
güle güle kullanın çok iyi bir tercih yapmışsınız. kaskınızı L bedenmi ?? kutusu üzerinde ne yazıyor acaba ? aldınız benim bildiğim uvex te 58-61 M-XL olarak katagorilendiriliyor bu konuda aydınlatırmısın hüseyin bey.

hüseyin bey birde kaskınızın üretim yılı nedir acaba ??

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@bdevrim

Kaskın üzerinde S-L yazıyor. 56-60 cm. Kafa ölçüm 58-59 değişiyor saçların uzunluğuna göre. Kısayken 58 cm diyelim. Gayet güzel oturdu hiçbir rahatsızlığı yok.

Üretim yılı hakkında bir bilgi yazmıyor.

Almayı düşünüyorsanız düşünmeden alın derim. Güven veren bir kask ayrıca Uvex'in fiyat ve performans açısından alınabilecek en iyi kasklarından biri.

bdevrim

Üye
Tepki
8
hüseyin bey bende denedim ve fevkalede güzel bir kask fakat 58-61 M-XL bana uymuştu uvex te ama başka bir modeli sizinkinden bulursam alacagım yoksa 2 hafta sonra yurt dışından alıp getirtecegim üretim yılını özellikle sordum yanlış bilmiyorsam kaskların ömrü 3 yıl.
ve kaskınızı tekrardan kazasız belasız pedallamalarda kullanın. :)

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Teşekkür ederim Delta Bisiklet'te hala mevcut olması lazım. Oradan alabilirsiniz.

(link)

orneken

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Engin O.
Bisiklet
Corratec
@GurkanSamet @Hüseyin Külcüoğlu Merhaba. Uvex ivo marka kask almak istiyorum. Kafa ölçüm 57cm . Bu modellerde ise sanırım ölçüler şöyle 52-57 M , 56-60 L. Sizce hangi ölçüyü tercih etmeliyim. Tam sınırdayım çünkü.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@orneken M tercih edin.Ben de sınırdayım diye Rudy kaskımı L beden almıştım aylarca koca kaskla gezdim kafamda.İnanılmaz büyük duruyordu.Tam sınırda olmama rağmen M beden Kask Rapido aldım hem görüntüsü daha güzel hem de tam oturuyor kafama.

• Beğen
Tepkiler: orneken

orneken

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Engin O.
Bisiklet
Corratec
@meiakanze @Uptown Cyclist M beden de 57cm üst sınır oluyor. L beden de ise daha orta bir ölçüde. Karar veremedim. Forumda iki arkadaş aynı modeli kullanmış, onlara danışmak istedim. Bir de fazla tercih edilen bir marka değil. Kullanıcı yorumlarında ölçü ile ilgili bir ipucu bulmakta da zorlanıyorum. Araştırmaya devam ediyorum.

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
Kaskın üretim tarihi ve son kullanma tarihide önemli imiş...Yakın arkadaşım bu konu hakkında baya bir bilgilendirdi bizleri..O yüzden uçuk indirimli kaskların üretim tarihlerini kontrol ederek alın derim..

orneken

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Engin O.
Bisiklet
Corratec
@volkan Öz Siz yazdıktan sonra araştırayım dedim. Beğendiğim ürünün hangi yıla ait olduğunun bulamadım. Yıllara göre sadece rengi değişmiş. Satan siteye mesaj attım. Cevap bekliyorum. Teşekkürler bu konuda uyandırdığınız için.

• Beğen
Tepkiler: volkan Öz