Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kask, sele, pro takım forması, pedal, gidon, gidon sargısı ve aero bar aranıyor.

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Uğur Ece tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    selamlar bisikletimdeki eksik parçaları tamamlamak istiyorum.

direk baştan belirteyim sahibinden ya da sanalpazar'da ilan açamayacak olan hiç teklif belirtmesin. nakidim yok ama kredi kartımda limit var, öğrenciyim bir anda da ödemeyemem tutarın tamamını, taksitle alışveriş yapacağım. bu siteleri bilmeyen için de açıklayayım, örneğin 200 liralık bir ürüne ilan açtınız, ben de onu 12 taksitle satın aldım. site belli bir komisyon kesiyor. (%5 olsun örneğin) 200 liranın 10 lirasını (%5ine tekabul eden miktar) kesiyor, size 190 kalıyor. ben 200 liralık ürünü 12 taksitte almış oluyorum, ama ben taksitle aldım diye sizin 190 liranız da taksitle değil, tek seferde aktarılıyor. işin de güzelliği bu zaten. sadece 1 iş günü bekliyorsunuz ve para hesabınıza aktarılıyor ertesi gün. bu sitelere yıllardır bakıyorum, defalarca da alışveriş yaptım, bir kere bile sorun yaşamadım.

geçiyorum aradığım parçalara.

1) Kask.

orta seviye bir model arıyorum. giro saros güzel gibiydi sarı siyah 2013 modeli. (livestrong yazısı var üstünde.) şu model:
    http://www.ebay.com/itm/Giro-Saros-...20509670502?pt=US_Helmets&hash=item3357668c66
    http://www.ebay.com/itm/Giro-Saros-...71263471890?pt=US_Helmets&hash=item3f28901912

bunlardan başka bu kalitede kask tercihim olabilir. renk cümbüşü olmasın sevmem, en fazla 2 renkli olmalı. bütçe 150 lira civarı.

2) Sele.

Specialized, Prologo, belki Fizik marka arıyorum. model olarak aradıklarım; specialized Avatar, Toupe, Romin, Prologonun ortasında yarık olmayan nerdeyse bütün modelleri, ve Fizik kium raylı modeller. bütçe 100 - 250 lira arası. derisinde vsyıpranma minimum düzeyde olmalı.ve en önemli olarak; SELE GENİŞ OLMALI. Aktif Pedal'da Specialized'in Ass-o-Meter denen aletinde sele ölçüme baktırdım, 155 mm çıktı Specialized'in kendi skalasına göre. yani bana 130 mm sele falan teklif vermeyin. en kötü 143-145 mm lik sele arıyorum.

3) Pro takım forması.

Team SKY 2012 ve BMC 2013 alt ve üst formaları arıyorum. ORİJİNAL DEĞİL REPLİKA arıyorum. zaten yurtdışında kargo dahil 30 $. buna göre teklif belirtirseniz sevinirim.

4) Pedal.

marka: Look. model serisi: Keo Easy. daha üst düzey bir seri de olabilir Keo Classic ya da Keo 2 Max CroMo gibi gibi. kaller de arıyorum tabi ki yanında, Look marka pedallarla uygun olmalı kaller. bütçe 150 maksimum.

5) Gidon.

açıkçası gidon hakkında çok bilgili değilim. ancak hafif olmalı. marka olarak Ritchey, Truvativ, Easton, FSA olabilir. açılarını eğimlerini beğendiğim markalar bunlar. hafiflik önemli bunda da. bütçe maks 250.

6) Gidon Sargısı.

şunlardan biri varsa alabilirim:
    SRAM (SuperCork, SuperSport, SuperSuede, Red), Fizik (Performance, Performance Tacky, Superlight, Superlight Tacky) olabilir. ayrıca Cannondale Synapse, Profile Design Shock Wrap, Bontrager Double Gel veSelle Italia Smootape XL Team Edition da olur.

bunlar dışında bunların kalitesinde bilmediğim atladığım modeller olabilir onları da teklif alabilirim. ama bu kalitede olmalı. bütçe 35 lira civarı.

7) Aero Bar / Triatlon Bar

aradığım model tam olarak şu: http://www.ebay.com/itm/New-Road-Mo...pt=AU_Sport_Cycling_Parts&hash=item35c9e0be0d

bu olmazsa da şu: http://www.ebay.com/itm/New-Road-Mo...pt=AU_Sport_Cycling_Parts&hash=item35c9e0be0d

görceğiniz üzere fiyatları gayet de uygun. ve de çok var birçok farklı kullanıcı satıyor bu fiyatlara. ilk ürün 24$. ikincisi 18$. daha üst bir modele gerek duymuyorum, daha önce ilk modelden arkadaşa aldık, çok yeterli ve kaliteli bi model biliyorum yani. sadece bu ikisinden elinde bulunan teklif versin.

2. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    ilan günceldir

3. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    ilan günceldir

4. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    ilan günceldir

5. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Hocam aerobar için verdiğin linklerin ikisi de aynı olmuş.

6. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
  7. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    ilan günceldir.

8. Uğur Ece