Kask Seçimi

Olcay S.

Üye
Tepki
37
Kask almak istiyorum orta fiyatlı birşeyler 2 tane link buldum siz hangisini önerirsiniz? Bisikleti daha çok şehir içinde kullanıyorum Kron xc 500 var..

(link)

(link) 70 TL civarıydı yanlış hatırlamıyorsam,

(link) Yada decathlondaki diğer kasklardan biri

Yada tamamen sizin önerileriniz?

Renk vs çok önemli değil asıl önemli olan rahat olması ve güvenli olması..

Scudo
Tepki
18
(link)

(link)

bu modellere bakın derim üstekini kullanıyorum gayet memnunum fazla ağırda değil rahat edersiziniz

Olcay S.

Üye
Tepki
37
Gönderdiğiniz modelleri inceledim güzeller ancak sadece görünüşüne ve ağırlığına bakarak güzel diyebiliyorum :) Aslında gidip deneyip almak daha iyi olur sanırım değil mi? İstanbul Avrupa da gidip deneyip alabileceğim yer varmı? Ayrıca o Decathlon daki 70 TL dediğim kask nasıldır?

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İlk linkteki Tchibo kaskı kullanan tanıdıklarım var memnunlar. 26 TL'de çok uygun, geçen sene 60 TL'ymiş aynı kask (; Hatta o kaskla ilgili şöyle bir konu da açılmıştı;

(link)

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
@Olcay S.

70 tl olan kaskıda 54 tl olan kaskları da inceledim ikiside çok iyi fakat 70 tl olanı tavsiye ederim çok iyi bir kask fakat sadece sağlamlığı hakkında yorum yapıyorum çünkü ağırlığını tam olarak hatırlamıyorum ya da sizin için ağırlık sorun olur mu bilemem ama sağlamlığına güvenebilirsiniz.

Olcay S.

Üye
Tepki
37
Şimdi o konuda detaylı resimleri inceledim çok tipsiz geldi kask bana yaa :) Aslında şu saate kadar decathlon daki 70 liralık kaskı alacaktım ancak Prowell F-55R de çok hoşuma gitti kask üzerine yorumlarda olumlu sanırım onu alacağım..

Olcay S.

Üye
Tepki
37
@fatihaydın Peki Prowell F-55R yimi önerirsiniz yoksa decathlon daki 70 TL olanı mı? Bu arada 70 TL lik kask 295 gr imiş..

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
@Olcay S.

görünüş olarak güzel görünüyor fakat kaskı daha önce inceleme fırsatım olmadı o konuda bir şey söyleyemem eğer dechatlondaki 70 tl lik kask kadar sert ve sağlam ise 5 gram fark çok önemli değil fiyatı uygun olanı alın derim ama ben dechatlondaki ürünü incelediğim için o kask derim...

Olcay S.

Üye
Tepki
37
Yarin gidip decathlon daki kaski alacagim.. Bisikletimin rengine de uygun kasklardi. Yardimlariniz icin tesekkurler...

• Beğen
Tepkiler: fatihaydın