Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kask Seçimi

Konu, 'Giyim' kısmında Göktuğ ÖZEL tarafından paylaşıldı.

1. Göktuğ ÖZEL

Göktuğ ÖZEL Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Bisikletim Kron XC 250 siyah renk [​IMG]

Ve buna uygun kask almak istiyorum iki kask arasında cok kararsız kaldım.. yardım eder misiniz seçmemde... deltada var bu kasklar deltadan alacak olmamın sebebi işbankasına 12 taksit :) malum öğrenciyim ayda 4 küsüre dokunmaz :) sizin de böyle uygun ödemeli bir kask öneriniz varsa lütfen yazınız.

İlk olarak sizce bu kask uyar mı? renk olarak uyumsuz gibi geldi ama rengini cok sevdim.. :) fiyat ve özellikler için tıklayınız.

yada bu nasıl? bunun da renk uyumu iyi gibi ama sanki daha basit duruyor ama birazcık daha pahalı sanki diğeri daha güzel duruyor. Fiyat ve özellikler için tıklayınız.

2. Orhan E.

Orhan E. Üye

Seviye:
    Tavsiyem ustune biraz daha koyup uvex xenova c alman. Cunku cok guzel bir kask uvex in kalitesini bilen bilir zaten ;) . Deltadaki kampanya ile yurt dışındaki fiyattan daha uyguna geliyor.

3. Emrah Pektaş

Emrah Pektaş Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba

Bisiklet ile uyum konusunu pek dert etmeyin.Farkedilir olmanıza yardımcı olması ve gerektiğinde işlevini tam olarak yerine getirmesi daha önemli.Ben de yeni bir kask arayışı içindeyim.Bisikletim kırmızı parçalarla modifiye siyah ağrlıklı renklere sahip olmasına rağmen renk tercihimi kesinlikle düz beyaz veya beyaz üzerine birkaç canlı renklerden yana kullanacağım.

Bu bağlamda ayırdığınız bütçeyi arttırıp daha kaliteli Uvex kasklara bakmanızı, yaz sıcaklarını da göz önüne alarak açık ve canlı renkleri olan bir kask almanızı öneriyorum.Örneğin Uvex in Xenova veya Touring modellerini değerlendirebilirsiniz.

İllaki bunlardan biri olsun derseniz siperliği sebebiyle beyaz renk olanı almanızı öneririm.

4. adem er

adem er Kıdemli Üye

Seviye:
    [ikiside uygun

5. adem er

adem er Kıdemli Üye

Seviye:
    kask hayat kurtarır. emniyet kemerimiz... kaliteli olmalı

6. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    ilk kask siyah bisikletiniz varsa daha uyumlu olur. Bu arada bende kask almak istiyorum fakat saçlarım kıvırcık ve bonus diye tabir edebileceğimiz şekilde. Bana uygun önerebileceğiniz kask varsa yardımcı olmanızı istiyorum.

7. R. Ahmet Kurşun

R. Ahmet Kurşun Yeni Üye

Bisikletinizin rengini, renk uyumunu dert etmeyin. Emrah Bey'in dediği gibi beyaz ve beyaza yakın tonları tercih edin. Zira beyaz görünürlüğü artırıyor. Araştırmalara göre beyaz kırmızıdan bile daha görünür olduğundan daha güvenli.