Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kask seçemedim

Konu, 'Giyim' kısmında Atakan DEMİR tarafından paylaşıldı.

1. Atakan DEMİR

Atakan DEMİR Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bütçem 100 tl civarı doğada gezicem nasıl bir kask almalıyım hangi marka tercih etmeliyim ne yapmalıyım :) bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    Çin malı olan bir ürün buldum burada ama pek güvenilir gelmedi 50tl tam markanın adını bilmiyorum ama helmet gibi bir şeydi yanılmıyorsam.
    Birde son olarak decathlon da ki B'TWİN kasklar nasıldır?

2. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    100 tl civarı kaskların kaliteleri hemen hemen aynıdır.Fileli olan modellerin şöyle avantajı var, böcek girmesini önlüyor.Siperlik olan modellerde biraz güneşten koruyor.Deltada Limar ın 100 tl civarı bir modeli var ben onu almıştım gayet memnun kaldım.

3. Emir-

Emir- Üye

Seviye:
    Kafamızda denemeden kask alabilirmiyiz? Bazı yerlerde kafamıza tam olarak kaskın oturdugundan emin olmamız gerektiği yazılmıstı. İstanbul Anadolu yakasında bol kask cesidinin oldugu bir dükkan var mı?

4. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Kaski denemekte fazlasiyla yarar var, oturcak mi oturmayacak mi ,sizde nasil durdugunu vs rahat gorurusunuz.100 tl kask icin fena bir butce degil .ben prowell kullaniyorum ama limar oldukca iyidir ve cok kaba durmuyor en sevdigim yanida bu.butce buysa kaliteli birseyler bulunabilir, imkan varsa decathlona cok bakmayin simdilik biraz daha ucuza kapatayim diyorsaniz prowell fazlasiyla karsilar ihticanizi

5. ilker ates

ilker ates Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Prowell'ın yapısı çok hoşuma gidiyor ama içindeki pedlerini de kalitesiz buldum. Geotech kullanıyorum, önerebilirim

6. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Büyük beden kask nerede bulabilirim? Sirkeci'de 75 TL'ye Prowell marka kask buldum ama Large bedeni bile biraz küçük geldi, yokmu şunun XL'si falan?

7. Atakan DEMİR

Seviye:
    Bütçem şu anda min 100 tl ama ailem ile görüşerek dahada artırmaya çalışıyorum çok düştüğüm için :)

8. Atakan DEMİR

Seviye:
    GEOTECH YETİŞKİN KASKI - KARBON KV-25-8, LIMAR 525 CARBON KASK bu modeller hoşuma gitti mesela deltadan hangisi iyidir mtb ye gider?

9. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Ben oyumu limardan yana kullanirim her sekilde bu sıklar icinde ,ancak fiyatina baktim da o karbon degil karbon desenlidir zira diger renkleride ayni fiyata -gerci her halukarda hafif takilasi bir kask - ama gene diyorum denemeden alma..

10. Atakan DEMİR

Seviye:
    Kadıköy de kask satan dükkan var mı varsa iyi ayrıntılı adresini verir misiniz bir kaç gün sonra kadıköye gitme durumum varda gitmişken biraz araştırıp deneyip bakayım.

11. five

five Bütün yıl hayal kurup birkaç hafta pedallayan...

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba,

Kızıltoprak'ta Velespit (Fenerbahçe standından Kızıltoprak istikametine doğru, solda Shell'in yanında) ve Fenerbahçe stadının karşısımda Delta var.

12. ilker ates

ilker ates Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Delta bisikleti önerebilirim. Ben aldığım her 2 kaskı da kızıltoprak deltadan aldım. Geotech markasını öneriyorum. alırken perlon kayışlarının kalitesine ve kullanışına bak. ayrıca arkadan sıktırma tokasının rahat çalışıp çalışmadığına dikkat et.

Atakan DEMİR bunu beğendi.
  13. Atakan DEMİR

Seviye:
    Uyarılarınızı dikkate alıcam teşekkür ederim.1 GEOTECH 1 LİMAR 1-1 GİDİYOR önerilerinizi bekliyorum alana kadar :)

14. kenan özahçı

kenan özahçı Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Powerwell kullanıyorum yapısı güzel kafaya taktıktan sonra ayar yapabiliyorsunuz. Dechatlon da ki btwin ler pek hoşuma gitmedi.

15. gokhan ahmet

gokhan ahmet Yeni Üye

arkadaşlar nasıl konu açıldığını şu an bulamadım ama acilen yardımınıza ihtiyacım var... hediye olarak aldığım btwin original3 bisikleti geri vereceğim ve eğer para iadesi yapmazlar ise bana tavsiye edebileceğiniz bir model varmıdır. benim çok eski bir bisikletim var kendime bir hybrid bisiklet almak istiyorduma ama yarın bir btwine mecbur kalabilirim ... böyle bir durum olursa bana önerebileceginiz bir btwin modeli varmıdır ??????

16. Atakan DEMİR

Seviye:
    birde GEOTECH YETİŞKİN KASKI - BEYAZ/SİYAH/KARBON KV-25-1 kafamda bunu da oylayalım :)

17. Sait Hislioğlu

Sait Hislioğlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    50 tlye uygun bir kask nereden bulabilirim istanbulda

18. Atakan DEMİR

Seviye:
    kafamda hiç olmayan bir şey aldım uvex xenova deltadan aldım.tabi yanında eldiven matara ve matara tutacağı falan hepsinden aldım alışverişten memnun da kaldım.ama hala istanbuldayım hiç birini kullanamadım.bu yüzden memnun musunuz diye sorAR sanız birşey diyemeyeceğim :D

19. pilot

pilot Forum Demirbaşı

Adı:
    mehmet coşkun uzak
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Atakan bey bende uvex xenova almayı düşünüyorum. Kullandıysanız ürün hakkında yorum yaparsanız sevinirim.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20. BFOkuru

BFOkuru Onursal Üye

Seviye:
    Öncelikle deneyerek almanız en güzeli, oldu da denemeden almak istiyorsunuz, önce baş ölçünüzü alın. Bu siteden ölçü almak için yararlanabilirsiniz: http://www.starlinesafety.com/kategori.php?kat=Kkd-olcu-tablosu&kid=86&ukid=77&sayfa_id=2

Alacağınız kask firmasının sitesinde beden kataloğu var ise baş ölçünüzün cm cinsinden karşılığını bulun ve ona göre sipariş verin. (Ben kaskımı bu yöntem ile amerikadan aldım, sorun da yaşamadım)