Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kask, pompa ve tamir seti

Konu, 'Giyim' kısmında Yaşar Erol tarafından paylaşıldı.

1. Yaşar Erol

Yaşar Erol Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

http://www.n11.com/sedona-bisiklet-kaski-mv-39-kirmizi-yeni-s-m-l-xl-P22478635

Bu ilandaki kask sizce nasıl kullanan varmı veya sağlamlığı hakkında yorum yapacak olan internetten almayı düşünüyorum. Yanında da 30 parçalı tamir setini ve basit olsada işe yarayacağını düşündüğüm pompayı almayı düşünüyorum sizce nasıllar?

tamir seti: http://www.n11.com/30-parca-bisiklet-tamir-seti-P30673563

pompa: http://www.n11.com/top-ve-bisiklet-pompasi-P30682727

Yorumlarınızı bekliyorum...

2. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
  3. no haşhaş no vitamin

no haşhaş no vitamin Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    süper b tamir kiti almıştım 1.5 seneye yakındır 2 defa lastiğim patlamıştı yağmur çamur yapıştırıcı olmadan uğraşmadan patlağa basıp geçiyordum. geçen hafta fırtınadan her yer cam kırığı 3 defa lsstık patladı hep camları çıkardım dış lastıkten tamır kıtım de yama kalmadı. bana da lazım bır super b tamır yaması kıtı var gerçi.

linkelere sımdı baktım ben alyanı koçtaştan almıştım 15 den en ufğına kadar var 10 lıraya, bır de ıngılız anahtar 12 16 arası almıştım 3 tane tanesı 5 lıraya gelmıstı, super b tamır kıtı de 20 lıraydı sanırım velespıtte 25 de olabılır tam hatırlamıyorum

4. Yaşar Erol

Yaşar Erol Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    benimde henüz ilk tamir setim olacak küçük ve hafif bir set arıyorum ilanda güzel durduğu için hoşuma gitti aslında değişik önerileri olanlar varsa önerilerinizi bekliyorum...

bu pompa nasıl peki yeterince işimi görür heralde...

bu lnikini verdiğim tamir seti şu anda benim işimi görür mü peki yolda kalsam yama yapacak kadar yeterli olur mu ileride daha iyi bir set almayı düşünüyorum zaten ayrıca yanımda yedek levye ve yama seti ve gerekli anahtarlar da bulunacak...

5. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    5 lıra 10 lıra vermeyın bence 20 lıraya gıyo sedona guzel pompalar var bende o 5lıralık pompadan aldım aldığım gıbı kargodan elımde kaldı hortumu falan daha sısırmeden çıkıyor decatlondakını kullanmadım bılmıyorum bende 2 sedona pompa var uzerınden araba geçtı halen sapasağlam çalışıyor 5 lıralık olanlar plastık ben de aldım hıc kullanamadım onları bısıkletın lastığını sısıremeden gerı ındırmıstı atmıştım çöpe takma aparatı takarken çat dıye kırılıyor

6. suat akman

suat akman Onursal Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Acikcasi pompa tamamen hata olur. Decathlonun 11.-TL lik pompası isinizi gorur. Daha once bu pompayı kullandigim ve beni hic yolda birakmadigi icin tavsiye edebilirim.

Tamir setinin metal kalitesi onemlidir. Yine decathlonun 11.-TL lik btwin alyan cakisini onerebilirim. Metali kaliteli bozulmuyor ve alyan baslarini bozmuyor. Tek eksigi somun kullanilan vites modelleri icin 8-9 / 9-10 kucuk ingiliz anahtari tasimaniz gerekebilir ki yolda pek ihtiyaciniz olmaz normalde.

Kask icin bir sey diyemeyecegim ama sedona kask tercih eden cok olduguna gore isinizi gorecektir.

7. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    ;http://www.kackarbisiklet.com/tr/product_details.asp?ID=14&CID=81&PID=529

ben bundan alıcam bır tane daha 1.5 sene ışımı gordu yolda kalmadım yağmurda bıle patlağa dokunuyorum hemen yapışıyor

8. Yaşar Erol

Yaşar Erol Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    o zaman bu pompa fazlasıyla işimi görür http://www.n11.com/sedona-gp04-mini-pompa-P20578447

9. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    bendekı cıft taraflı hem yarış yol hem mtb lastıgı sısırıyor ayrıca futbol basketbol topuda şişiriyor

2 seneye yakındır kullanıyorum 20 lıraya almıstım ustunden 2 defa araba geçti kırılma bukulme yok bazen yol bısıkletlılerı ıstıyor onlara verıyorum benımkı mtb onuda sısırıyor

https://parkurbisiklet.com/image/cache/data/Aklsesuar/window-500x500.jpg

10. Yaşar Erol

Yaşar Erol Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Super b ile zefal arasında fark varmı ikisindede kendinden yapışkanlı olanlar var hangisini önerirseniz bende ondan alıyım

internet sitesi veya marka ve model yazarsanız daha kolay bulabilirim

11. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:

zefal sadece yama var super b kutusunda oluyor ıcınde kı yamalar dırek yapışkanlı çok sağlam 2 senedır duran yamam var lastıkte bırde zefal yamalara baktım evet 8 10 lıraya var ama bence değmez super b kutulu ve ıcınde lastık sokme aparatı vs de var taşıması daha kolay

12. Yaşar Erol

Yaşar Erol Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kask hakkında da yorum yaparsanız sevinirim sedona kaliteli bir marka olduğu için tercih ettim bu fiyata yaklaşık civarlarda daha iyi bir kask varsa söyleyebilirsiniz...

13. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    velespıtten almıştım ben sıteden hıc alısverıs yapmadım sıtesınde yok yalnız mağazasında vardı siteye pek eklemıyorlar çoğu urunu

kask fiyatı uygun gibi yalnız fiyat performansına bakmak lazım yere dusunce kırılan yamulan kasklarda var ucuz onlar da nasıl koruma sağlar tartışılır

14. Hakan Boz

Hakan Boz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Decathlon daki pompayı tavsiye ederim.Geçen hafta aldım 2 kez kullanma durumum oldu gayet başarılı.