Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kask(Önemliİ) Lütfen yardım

Konu, 'Giyim' kısmında Hasomaso tarafından paylaşıldı.

1. Hasomaso

Hasomaso Yeni Üye

2. Hasomaso

Hasomaso Yeni Üye

Full Face Helmet seviyorum ve bir kaç kere gözüme sinek çarpması ve kafama taş sıçraması olmuştu artık sıkıldım bu tür sorunlardan bu yüzden istiyorum

3. HofSorroW

HofSorroW Üye

Seviye:
    Merhaba ,
    crc 2 kaskı aynı anda yollamadığı için arayışa girdim giro indicator siparişi verdim amazondan ve crc den daha ucuz oldu,
    ayrıca jensonusa diye bir site var burada da bazı parçalar hayli uygundu,bunlara da bakmanızı tavsiye ederim.
    Sanırım crc de teslimat süresi daha düşük olacaktır,ingiltereden geliyor çünkü.
    Fullfaceler çok güzel görünüyor ancak ağır olduklarını düşünüyorum,normal bir mtb kask bile 250 gr civarında oluyor.
    Mtb kask+gözlük ile sinek vs den kurtulabilirsiniz bence,hem güneştende rahatsız olmazsınız .

4. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    fullface yi alinca sinekten kurtulunmuyo onun icin bide gogle almaniz lazim oda 30-40 dolar xc kaski alip bide gozlukle isinizi gorursunuz.

5. Onur Onursal

Onur Onursal Aktif Üye

Seviye:
    Downhill de gerekli olsada şehir içinde mtb nin üzerinde normal kasktan daha fazla dikkat çekiyor. Forumlarda kazaları okuyun, araştırın şehir içindeki kazalarda çenesini çarpıp kıran, dişini kıran vb ağır hasar alanlar çok ise ya da herkese gerekmez ama bana gerekir diye düşünüyorsanız alın kullanın derim. Sonuçta çene koruması illaki avantaj getirir ama şehir içinde kullanılacaksa bu tip kaskları sadece dh cilerin kullandığını ve kaskın aşırı dikkat çektiğini düşünür normal bi kask alırdım ben.