Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kask kıtlığı

Konu, 'Giyim' kısmında Sercan Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Sercan Doğan

Sercan Doğan Yeni Üye

Öncelikle herkese merhabalar diyorum. Forumdan uzun zamandır faydalanıyordum ama üye olmak bugüneymiş. İlk paylaşım olarak danışmam gereken bir konu var;
    Ankara'da oturuyorum bir süredir downhill için full face kask arıyorum ama henüz bir sonuca ulaşadım. Türkiye'de ekipman kıtlığını iliklerime kadar hissetmiş bulunmaktayım:D Yurtdışından sipariş ile astarı yüzünden pahalıya gelecek gibi bir de gümrük sorunu var kısacası yardım diliyorum. Ankara'da satan bir yer ya da net üzerinden T.C de olmazsa eğer yurtdışından güvenilir elime ulaşacak bir site önerebilirmisiz. Şimdiden teşekkür ediyorum

2. 1e1b

1e1b Üye

Seviye:
    Sercan Doğan bunu beğendi.
  3. çağın onat

çağın onat Aktif Üye

Seviye:

Ankarada Erdoğanlar bisiklette bir tane görmüştüm. 155 € civarı bir ara bende niyetlendim ama fiyat olarak biraz pahalı...
    Sonra senin gibi araştırınca şu markaları buldum.
    Six six one:
    http://www.sixsixone.com/Catalog_66...&product=faa8d4c3-0adf-4bf0-9958-aecb040f027d

met:
    http://www.mtbikers.com/StoreFront/.../;jsessionid=CCB48878F6914397BCF625FDBADB620E

Birde geçenlerde Kızıltoprak taki deltabisiklet'e gittiğimde orda da gördüm ancak oradaki satıcı full face lerin zorluğunu anlatınca açıkçası soğudum.
    Ama Downhill yapacaksan gerekli olduğunu söylemeliyim. Umarım yardımım dokunmuştur.
    Bu arada nerede downhill yapıcan bilmiyorum ama güzel bir parkur varsa paylaş gelmek isterim...

4. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  5. hakan aydın55

hakan aydın55 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    kask ben 60TL ye inernetten aldım.
    ebay da 32 TL 'ye Türk internet sitelerinde 100-110 TL ye satılan kask gördüm.

alabiliyorsan yurt dışından ebay dan al derim.

6. Sercan Doğan

Sercan Doğan Yeni Üye

Malesef beden sorunu var yoksa kesinlikle kaçırmazdım çok teşekkür ediyorum.
    Küçük bir fiyat araştırması yaptıktan sonra sonucu paylaşacağım. Cevaplarınız çok işime yarayacak zaman ayıran, ilgilenen herkese tekrar teşekkür ederim