Kask, kadro, modeller hakkında sorular-cevaplar.

DogukanSahil

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Kron
https://i.hizliresim.com/5MmW0d.png

Anladım hocam..

1.Forumda günlük konu açma limiti yok adminler limiti koymadığına göre onun dışında hiç bir üye başka bir üyenin ne kadar konu açacağını belirleyemez.
2.Forum kurallarında açılmış konu tekrar açılamaz yazmıyor.
3.Benim sorum anket şeklinde.
4.Forumda forum üzerinde yapılan aramalar sonucunda BOY isimli konu bulamadım.
5.Hiç bir forum üyesi açılan konu üzerinde gereksiz yorum yapamaz ki burada yapılan.
6.Yorum yapmak zorunda değildir hiç bir forum üyesi.
7.Mybb forum sahibi olarak bende burada bir üyeyim.
8.İşim Forum kurup, forum satmak bu işlere sizden daha yakınım.
9.Bu forumda 9999999 mesaj yazan ÜYE ile 1 mesaj atan üye benim için aynıdır.Mesaj sayısıyla hiç bir üye diğer üyeden üstünlük kurmaya çalışmamalıdır.
10.Size göre forumda bulunmaması gereken konuları ŞİKAYET edebilirsiniz hiç bir yorum yapmanıza insanları aşağılamaya gerek yok :)

İyi FORUMLAR..

Scudo

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
gelen tepkiler haklı ne gerek var böyle bir konuya

deseniz mtb veya yol kullananlar kaç cm boya kaç kadro kullanıyor en azından bir işe yarar yine boy anketi olsun ( ki böyle bir konu var diye hatırlıyorum )

neyse siz üstünüze alınmayın şu engelleme özelliği çok güzel oldu zaten

DogukanSahil

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Kron
Anket konusu kimi ne ilgilendirir?
Size sokakta birisi ACE kullanıyor musunuz derse sen ne diceksin ATIYORUM ; sen beni ölen karımı hatırlatmak için mi soruyorsun ? mu diyeceksin ..
KONU BAŞLIĞI BELLİ RAHATSIZ OLAN MESAJ ATMAZ OY KULLANMAZ! 96 KİŞİDE oy kullanmış :)

• Beğen
Tepkiler: Sarper Tuncer

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
DogukanSahil senin gibi üyenlerin yüzünden iste birgün bu forum batacak. Ben sana herhangi bir kuraldan bahs etmedim farkindaysan, yada sen benden veya ben senden üstünüm diye bir sözde etmedim ve kimseyi asaglamadim. Konu acarken biraz dikkatli olalim dedim hepsi bukadar. Ben istedigim konuya yazarim ve istedigim konuyu sikayet ederim. Bence kendi forumunla bu forumla karistirma, bak binlerce üyesi olan forumda senin forumun reklamini yapiyorum, belki foumunda üye sayisi artar. (Gerci isim vermeyle reklamini sen yapmissin ama...) Ayrica ben kendimi sende üstün görmedim ama sen kendini benden üstün görüyorsun. Sen nerden biliyorsun ayni isi yapmadigimizi da benden o ise daha yakin oldugunu saniyorsun. ("İşim Forum kurup, forum satmak bu işlere sizden daha yakınım" bu cümle sana ait.)

@Sarper Tuncer

Tayt önerisinde bulunan arkadaslar, tayt önermeyin. Yoksa baska yerlerde arkanizdan konusula bilir. Arkadasin tayta karsi tepkisi ve sövmesi, buyurun.

Unbenannt.png

DogukanSahil

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Kron
Sen benim forumumu bilmiyorsun dikkat et bence :) Yanlış cümle kurma

Orada adam diye bahsettiğim kişi gece aradım: ANTALYADA ÇOK YAKIN TANIĞIM BİR BİSİKLETÇİ HA SEN BENİ ÇOK ARAŞTIRMA YANLIŞ ŞEYLER BULURSUN..

En alttaki tweeti çok istiyorsan üstüne alın paylaşmışken terbiyesiz herif.

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Seninki kaç cm diye bir site vardı onla bi ilginiz var mi?

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Evet arkadaslar adam bana sögdügüne göre sizlerede yakinda söger. En altdaki tweet resmen anama sögmek. Terbiyesizin kim oldugu meydana cikti, buyurun sizde görün.

Üzerime alinacagim küfür bu... Tweet de silmis.
Unbenannt.png

Buda yeni yazdigi, yine ayni sögme.
Bunu bana yazdiktan 2 dakika sonra paylasmis.
"Orada adam diye bahsettiğim kişi gece aradım: ANTALYADA ÇOK YAKIN TANIĞIM BİR BİSİKLETÇİ HA SEN BENİ ÇOK ARAŞTIRMA YANLIŞ ŞEYLER BULURSUN.." Yorum no. 9
küfür.png

• Beğen
Tepkiler: hashus1099

Alper Yıldız34

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Alper yıldız
Bisiklet
GT
Beyler liseli atışması yapmayalım olgun olalım konuyu uzatmadan kapalım bence (sizin anlamsız yere tartışmanız konusu) diğer konuya gelince isteyen yazsın istemeyen yazmasın ki yazanlar arasından olumsuz yazanda olursa görüşe saygı duyarak olgunluğunuzu göstermelisiniz bence daha alttan almaya çalışın herkese iyi eğlenceler

Yuppata

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bisiklet
Sedona
İyi de amaç ne burada anlamadım ?
Bide söylemek istediğim birşey var ; inşallah sende bir gün forumda aradığın şeyle ilgili trilyon tane konu başlığı bulur hepsini okumak zorunda kalırsın.
Çok mu şey istiyoruz ?

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
@MBB

işte sorun burada ya bu adam arama yapmayacak ki bam diye yeni konu açacak zincirleme reaksiyon gibi konu kirliliği daha fazla konuyu geri getiriyor olan bize oluyor

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
@Murat Cömez hocam kendini yorduğuna değmez bırak. erkekliğin taytı reddetmekle olduğunu sanan genç bir arkadaş işte.

Yuppata

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bisiklet
Sedona
@Yağız Gökmen
Bide biz bunu dile getirince suçlu oluyoruz ! Hakikaten olan bize oluyor.
Arkadaş forumu benimsemek suç mu ?
Burada şahsi olarak sadece kendi adıma bir tepkide bulunmuyorum. Yazdıklarım herkesi ilgilendiren bir sorun!
Lütfen gidip başka yerde oynayın forumda oyun oynamak yasak !

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Murat Cömez abi bunlar genelde klavye delikanlıları oluyor. sanal ortama güvenip saydırıp saydırıştırıyorlar. seninle hiç yüzyüze görüşmeyeceğini bildiğinden bu kadar arsız olabiliyorlar. ben böyle çok örnek ile karşılaştım. 15 yaşında çocuklardan azar işitmeye değmez deyip diyaloğumu bu tür akıl akımına karşı kapattım.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Bazen tartışmalar çığırından çıkıyor. Yani hiç yeri ve zamanı değilken "çocukça" sebeplerle kavgalar başlıyor. Arkadaşlar bir silkelenin. Gereksiz yorumlardan, gereksiz konu başlıklarından, gereksiz tartışmalardan uzak durun. Burada konu açma özgürlüğü var. Fakat burada saygısızlık yapma özgürlüğü yok. Bu konudan bahsetmiyorum, genel olarak uzun süredir intibam bu şekilde. Ben kendi adıma bundan sonra saçmalık ve saygısızlık gördüğüm konuyu kilitleyeceğim.

Hepinize saygılar

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@hashus1099
Ben artik onda degilim, benim takildigim artik anama sövmesi.

@chnkrmz
Tamamda böyle kisiler Forumda nasil tutuluyor onu anlamiyorum.

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
O googles yerine de şu fotodakine bakın derim. Scoyco markası fena degil şimdilik. Yanında yedek clear lens de geliyor.
tmp_5082-IMG_20151123_220803935235164.jpg

• Beğen
Tepkiler: DogukanSahil

Tunafish

Daimi Üye
Tepki
352
Bisiklet
Scott
Ked adında bir marka var, hem ürünleri kaliteli hem fiyatları ucuz, bakmanızı tavsiye ederim. Zaten Alman malı olması yeterince güven veriyor. Ayrıca gece sürüşleri için de arkadaki tokalarında çakarlı ışık var
(link)

• Beğen
Tepkiler: DogukanSahil

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bisiklet yolu olmayan ve de dar olan yolu ortalamak istiyorsak sürati artıracağız,istanbulun ,üsküdar-beykoz yolunda dar yollar vardır,özellikle beşiktaş-sarıyer yolundada dar yollar mevcuttur,dar yolda sağa kaçsak bile aracın dikiz aynası bize çarpabilir,grup halinde isek ikili yolu ortalamak ama basmak gerekir,dar yol bitiği an sağa geçilmeli,istanbulda araç sürücülerinin çoğunda perspektif bakış açısı yoktur.
açıkça istanbulun sahil yollarından bisiklet sürücüleride pek vazgeçmeyecektir,bu nedenle sahildeki dar yollara dikkat edilecek.

DogukanSahil

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Kron
Anladım teşekkürler ama hem kaldırım hem de yol varsa siz hangisiniz tercih ediyorsunuz?
Ben hep kararsız kalıyorum 2 tarafta sinirleniyor