Kask, kadro, modeller hakkında sorular-cevaplar.

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
(link) Specialized chominox kask dağ bisikleti kategorisinde link attım ama mobil olduğum için sanırım bozuk gelicek...

Scudo

DogukanSahil

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Kron
Videoyu baya önce çektim yeni yükleme fırsatım oldu artık yanımda + halat ve zincir yedek balata'da taşıyorum :hasta:

yunus50

Üye
Tepki
78
İsim
Yunus Emre Karaman
Bisiklet
Bianchi
Ben de kask almayı düşünüyorum ama fiyatlardan dolayı sadece düşünmekle kalabiliyorum :) Bir öğrenci için kasklar çok pahalı. Eğer ucuzundan denk gelirse alacağım. Takipteyim.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Güvenilir, sağlam ve her türlü güvenlik sertifikasına sahip elinize alınca anlarsınız ne kadar kaliteli olduğunu. Fiyatı da 3 aydır aynı
(link)

Bu da yurtdışından bir öneri
(link)

bu arada iki site de güvelirir sitelerdir.Merlinde 20TL üstüne koyacaksınız kargo ücreti

• Beğen
Tepkiler: C.Biberci

DogukanSahil

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Kron
gerçekten bayıldım
(link) bunun kırmızı olanını bu hafta sipariş vereceğim siz buradan daha önce sipariş verdiniz mi?
@alper 76

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Ormanda biniyorsan çenesi kapalı bir kaska ihtiyacınız olabilir. Ancak şehir içinde çok kullanmazsınız ve bu kapalı olan çene durumu adamı bir süre sonra deli eder. Bunları dşünmelisiniz yoksa görüntü vs boş işler bunlar.

@DogukanSahil Evet MERLIN güvenilir ve forumda da herkesçe bilinen bir sitedir. Kafanızın ölçüsünü alıp ona göre uygun bir kask almalıısnız. Ancak dediğim gibi 20TL kargo eklenir üzerine

DogukanSahil

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Kron
@alper 76 yok kesinlike bunu ormanda sürmek için alıyorum sadece site hakkında bi kaç soru kaldı aklımda güvenilir mi kaç güne gelir vs? @alper 76 yarın gözlük seçtim bi tane (link) herhalde bütün fullface kasklara uyumlu olur ilk önce bunun siparişinde başlamayı düşünüyorum öneriniz ve ilginiz için teşekkür ederim ürünler elime geçtikçe buradan paylaşarım :) tabi kaç güne gelirse :D

m.klcts

Forum Bağımlısı
Tepki
428
İsim
Muhammed
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
güzel olmuş ama sanki biraz fazla şey var gibi geldi

mekolac

Aktif Üye
Tepki
103
Bu kadrodaki arka amatisor çalışmayacak veya hiçbir işe yaramayacak elinizde güzel bir bisiklet var. Sakın böyle birşey yapmayın. Yükseltme yapmak istiyorsanız bir tane havalı maşa alın.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
DogukanSahil, bizim cok bildigimizi nerden cikardiniz, belki bizde bir sey bilmiyoruz. Nekadar smile olsada cümlenin sonunda, yazdiklariniz yinede yanlis anlasila bilir.

DogukanSahil

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Kron
@Murat Cömez Ben sadece teşekkür ettim ve sanırım 4907 kere cevap veren insan benden daha fazla şey biliyordur yoksa yanılıyor muyum?

metin mülayimoğlu

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
b'Twin
Santini kıyafetlerini öneririm ama tuzludur bütçen varsa öneririm alternatifi elbette var illa nu markaya odaklanmak biraz marka bakış açısı ile alakalı,

kıyafetim iyi bir teri üzerinde yutmayacak atlet üzerine 80/20 polyester yün karışımı forma rüzgarlık altada ben tayt giymem en azından şimdilik ist sevmiyorum ,jack wolfsking pantolonları harika,rüzgar geçirmiyor ve sıçan tutuyor benim önerim bu olur du..

• Beğen
Tepkiler: DogukanSahil

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
Yazın tayt ve forma+eldiven
Kışın ise kışlık tayt veya benim kullansığım gibi termal tayt ve kısa bisiklet taytı- üstümede termal içlik + forma + rüzgarlık(yağmurluk değil sadece önünde rüzgarı durduracak olan bir kumaşı var.) ve çift kat çorap giyiyorum(ayakkabı kılıfım olmadığı için çift kat). Eldiveni uzun termal bişeyler seçiyorum.
Benim giyimim bu şekilde ve bu giyimi ben yol bisikleti ve dağ bikleti için farksız bir şekilde uyguluyorum.

• Beğen

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
kafana göre olabilir.
yazın şort tişört.
kışın sıcak tutan eşorfman mont

DogukanSahil

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Kron
Ben antalya'da yaşıyorum ve dağa çıktığım zaman
outdoor polar içine tişört aldım bi spor mağazasından ter buharlaştırma özelliği varmış ve altına kalın kot ve nike airmax giyiyorum biraz soğuk oluyor mu oluyor evet ama bütün bütçemi yaza kadar biriktirsem yazın tayt kilit pedal ayakkabı gibi ihtiyacımlarımı karşılasam olur mu yoksa şimdi kışlık almaya başlamalı mıyım?
Ayrıca tayt nasıl giyerim bilmiyorum :kötü::hasta:

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
@DogukanSahil kotla bisiklet sürme kardeşim pişik edersin aranı. Tayt bu işi en sağlıklı yapabileceğin yol. Nefea alan kumaş falan falan tercih et, outdor ceketin çok aşırı yük olabilir sana bu arada.

• Beğen

DogukanSahil

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Kron
Lastiği pişman olarak aldım açıkçası üstelik kazık yiyerek! 190 Lira

CONTINENTAL RACE KING MTB 2.2

Neyse elimdeki bu lastiklere ne kadar güvenebilirim puan verecek olsanız?

Patlamaya dayanıklılık: /10
Islak zemin performansı: /10
Asfalt performansı : /10

Slime gerek var mı?

Burak_Cakir

Daimi Üye
Tepki
551
İsim
Burak Çakır
Bisiklet
Ghost
bu kadar sağlam olduğunu bilmiyordum değerlede yanlışlık olabilir.