Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kask ilgili bir kaç soru ?

Konu, 'Giyim' kısmında Anıl Kınay tarafından paylaşıldı.

1. Anıl Kınay

Anıl Kınay Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar bu yaz üniversitemin bitmesiyle bisiklet sürmeye başladım.Hem kilo vermek hemde gezi amaçlı kullanacğım.Öğrenci olduğum için ufak ufak topluyorum gerekli ekipmanları.İlk olarak sigma 1009 yol bilgisayarı aldım şimdi kask almak istiyorum ama kararsız kalıyorum.Gidip deneme fırsatım yok kaskları.Çok pahalı birşey alacak durumum yok.Zaten eski aspid sf ile geziyorum 1.95lik lastiklerle şimdilik memnunum :) şu kaskı çok beğendim GEOTECH YETİŞKİN KASKI - MAVİ KV-22-1 buda linki sanırım http://www.deltabisiklet.com/default.aspx?_Args=_ProductInfo,3756,OdesisMc fiyat olarak 86 lira daha uygun bişeyler bulabilirmiyim ama bu kaskıda çok beğendim.Bu arada kafa ölçüm 60cm bu kaskta herhangi bişey yazmıyor nasıl öğrenebilirim ? Şimdiden teşekkür ederim

2. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    ilgili sayfada kask 54-60 cm arasi uygun yaziyor. buyuk bir ihtimalle uyar. tchibo nun bir kaski vardi 26 liraya o da iyidir. prowell ler var uygun fiyatli, bir ara moon kasklar vardi. arastirmaya devam edin.

3. Anıl Kınay

Anıl Kınay Yeni Üye

Seviye:
    teşekkür ederim açıklamalarınız için bide bisiklet forması için ölçüm ne olmalı 170 boyunda 80 kiloyum

4. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    medium large arasi ama denemeden almayin.