Kask gereklidir çünkü...

ahmedseref

Forum Demirbaşı
Tepki
550
Hayal gücümüzü kullanalım arkadaşlar mümkün olduğunca.
Benim yazacaklarım yaşanmış ve ramak kalmış olaylardır.

Kask gereklidir çünkü
  • Hapşırdığınızda o savrulmayla kafanızı aydınlatma direğine çarpabilirsiniz.
    (Polen alerjisi var bende ve önümde direk varken sağlam hapşırdım nedense refleks olarak bir boksör gibi kafamı tutmuşum. :D
  • Banliyo treninde giderken çocuklar trene taş atabilir ve kafanıza isabet edebilir
    (Bu olay da Kınalıada gezisi dönüşü Halkalı grubuyla banliyo trenine bindiğimizde dışardan avuç içinin yarısı kadar bir taş parçasının -cam ya da kapıdan- girip karşımdaki Kemalettin abi'nin ayağının dibine düşmesiyle alakalı. :eek:

Scudo

Selay Yaman

Forum Bağımlısı
Tepki
846
Çok önemli bi konuya değinmişsiniz verdiğiniz bilgiler cok önemli paylaşım için teşekkürler..

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
Bende kullanayım hayal gücümü:)
Kask gereklidir çünkü;
-Kaskın ayrı bir havası vardır,dışarıdan herkes sizi hiç bişey yapamasanız dahi profesyonel sanar.
-Dikkat çekmeye yarar.Kesinlikle herkes size bakar:D
-Delikleri sayesinde kafanız hava alır:D
-Çarşıda gezerken yürürken mesela işinize yarar.sevmediğiniz birini gördüğünüz zaman rahatça kafa atabilirsiniz:D
-Düştüğünüz zaman kafanızı korumasının yanında saçlarınıza korur düştüğünüzde saçınız tozlanmamış olur:D
-Kilo verdirir.Yazın sıcakta takınca su gibi olursunuz(içinin yapısı gereğince su gibi terletir):)
:):)

ahmedseref

Forum Demirbaşı
Tepki
550
Hayal gücümüz nerdee? :D
Lütfen ama...
Buraya kafa dağıtmaya geldik ama dimi...
Pardon, yeni mesajları görmemişim.
pırtık sıra sende

ahmedseref

Forum Demirbaşı
Tepki
550
  • Apartmanların altında geçerken kafanıza saksı düşebilir
  • Piknik alanında kafanıza kene düşebilir. Özellikle BMX kaskları bu konuda çok işe yarar.
  • Paça bandı da gereklidir.. Çünkü piknik alanında bacağınıza kene yapışmasını önler. Hem bakanımızın dediği gibi çorapları paça içine sokmak kadar kırovari durmaz. Daha bir hoş durur.

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
@encralis

evet,paça bandı baya hoş duruyor çorapların içine pantolonu sokmak yerine:)
ama kaskın keneyi önleyeceğiniz düşünemiyorum.hayvan kocaman delikten giremezmi:)

• Beğen
Tepkiler: ahmedseref
Tepki
136
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kask gereklidir çünkü rakip futbol takımının fanatik taraftaları önünüzü kesip kafanızda bira şişesi kırabilirler. Gözünüze doğru yumruk atmak isteyebilirler.

(Kask varken yukarıdaki dayağı yedim oradan biliyorum. Kask sayesinde bir yerime bir şey olmadı :) )

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Kask Gereklidir Çünkü;

Saçlarım dik duruyor, istediğim yöne yatmıyor diyenler için bulunmaz bir
nimetdir.

Kafamızdan çıkarıp aynaya baktığımızda veya arkadaşımızın kafasına baktığımızda, içimizde sanki Peri Bacaları`na bakıyormuşuz gibi bir his uyandırır.

Sert olsalar bile çok güzel yastık görevi görürler.

Deliklerini kapatıp, kuyudan su çekme kovası olarak kullanılabilir. Biraz uğraştırır ama, bedenleri büyük kasklar burada çok avantajlı durumda olurlar.

Çok güzel bir savunma aracıdır (kızlar için) , yerde veya duvarda gezinen börtü böcekler için çok güzel bir ezme aracı olarak kullanılabilirler.

Ehüehe ! :D