karzentra kadro

Semiral Öztürk

Aktif Üye
Tepki
66
merhaba arkadaşlar
elime karzentra marka oldukça eski bir kadro geçti. toplamak istiyorum. bu marka hakkında bilgisi olan var mı?

Scudo

Semiral Öztürk

Aktif Üye
Tepki
66
google da aradım. eski şehir bisikletleri modellerinden çıktı. benim elimdeki yol kadrosu.

Semiral Öztürk

Aktif Üye
Tepki
66
bir yol bisikleti modeli buldum resimler arasında. orjinale yakın toplamaya çalışcam

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer

Varsayımlar ve duyulmamış bir isim üzerinden internetten aramak yerine bir kaç net ve belirleyici nitelikte fotografını çekersen yardımcı olmaya çalışırız.

• Beğen
Tepkiler: Semiral Öztürk

Semiral Öztürk

Aktif Üye
Tepki
66
@Dogukanaksu

yorumunuzda haklısınız. acele ettim biraz. elime yeni geçti. fotoğraflarını hafta sonu çekeceğim. işten güçten fırsat olmadı.

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Eski sovyet bloğu markalardan biri. Özellikle Doğu Berlin de sıkça bulunurdu. Muhtemelen Hi-Ten bir kadro. Pek uğraşmaya değecek birşey olduğunu sanmıyorum. :( Tabi yine de fotoğraflarını görmeden kesin konuşmak doğru olmaz.

• Beğen

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
Federal Almanya' nin büyük magazalarindan "Karstadt" in kendi adina piyasaya sürdügü bisikletler. 80 lerin sonuna kadar spor bisikletleri de üretiyorlardi. Su anda kendi markalari Torpedo disinda (link)de satiyorlar.

• Beğen