Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kartepe turuna davetlisiniz

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında inndream tarafından paylaşıldı.

1. inndream

inndream Kıdemli Üye

Adı:
    akif
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar uzun süreden beri kartepeye bir tur planlıyorum. Bu haftasonu nasipse turumu gerçekleştireceğim. İstanbulda oturuyorum ama sakaryada kardeşim öğrenci olduğu için hem onu zşyaret edeceğim hemde rota üzerinde sapanca gölü manzarası olması daha güzel olacağını düşündüm. Planım şu şekilde 8 nisan cuma akşamı otobüs ile adapazarına gidicem. Cuma akşamı serdivanda kardeşimin kaldığı öğrenci evinde konaklıcam. c.tesi sabah saat 7.30/8 gibi yola çıkıcam trt kulesnin yakınlarında uygun bir yerde kamp atıcam sizelerdende bu kamplı tura iştirak etmek isteyen kardeşlerimiz ike birlikte çay içip güzel sohbetler gerçekleştireceğiz ertesi gün sabah çay sucuklu yumurta peynir ekmek zeytin eşliğinde muhteşem bir kahvaltı sonra izmit otogardan tekrar istanbula geri dönüş. Tur planı bu şekilde iştirak etmek isteyen arkadaşlar iletişim bilgilerini özel atarlarsa sevinirim. Her daim tekeriniz düz bassın.