Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kartepe Savaşları Bitti....

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Aytekin Erzan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aytekin Erzan

Aytekin Erzan Onursal Üye

Seviye:
    Herkese selam...
    bilindiği üzere bir süredir acayip şeki,lde Kartepeye çıkmak moda oldu....
    bazıları trenle gidip sadece tırmandı bazıları istanbuldan çevirerek gitti tırmandı dönüşü trenle yaptı bazıları heç çevirerek gitti hem çevirerek döndü bazıları yalnız gitti bazıları gurup olarak gitti bazıları çıktı bazıları çıkmadı bazıları çok kısa zamanda çıktı bazıları çok uzun zamanda çıktı

ASLINDA HERKES EN KISA ZAMANDA ÇIKMAK İÇİN YARIŞIYOR...

fakat olmayınca çeşitli mazeretler uyduruluyor....

herneyse bununu gerçek olup olmadığını asla çözemeyiz herkes neyi neden yaptığını kendisi bilir

benimkisi şudur bisiklete binmekten acayip zevk alıyorum 3 tane değişik amaçlara yönelik bisikletim var ve her geçen gün biraz daha fzla çalışıp daha uzun mesafeyi daha kısa sürede yapmaya çalışıyorum ve Kartepe çok uygun bir antreman güzargahı herkes benim yalnız gezdiğimi bilir eğer başkalarına hava atmak olsa niyetim guruplarla takılırım şukadar mesafeyi şukadar zamanda gittim diye polar saatimden yada sigma saatimden fotolarla belirtirim
    ama bunların hiç birini yapmıyorum çünkü sadece kendim için bisiklete biniyorum bunu yaparkende insanlara faydalı olabilecek bilgiler verebiliyorsam onları vermeye çalışıyorum şimdi bu kartepe fotolarını koymayacaktım aslında ama aşırı istek üzere koyuyorum..
    bundan sonrada artık guruplara katılmayacağım katılırsanda çok iyi tanıdığım guruplarla veya kişilerle çevireceğim bisiklet sporu zor bir spor bazen bu zorluk insanlardan değer yargıları alıp götürüyor bunu hoş karşılamak lazım ama her daimde insanlığımızı koruyalım...
    umarım fotoları izlemekten keyif alırsınız...

29-08-2009 Cumartesi Anadolu yakasına geçip o gece orada parkta yatacağım birkaç saat çünkü o gece orada bir organizasyona katılacağım ve eve dönüp tekrar karşıya geçmeye vakit harcamak istemiyorum...

sadece 1 saat uyuyabildim yarın napacam acaba ???

Koray Karaman

A.Emre Akçan namı değer Kartepe fatihi , bombacı Mülayim ne derseniz deyin ama önce tebrik edin....

Hakan Durmuş turdaki en genç kişilerden biri...

A.Emre Akçan'ın arkadan görünüşü...

Kudu yol boyunca sevinçten hoplayıp zıpladı ama bedelini ağır ödedi nasılmı protesto ettiği tcdd nin trenine binerek...

Harun Güney

Fatih71

evet değerli arkadaşlar umarım fotoları beğenmişsinizdir bende bu saatlere kadar boşuna uğraşmış olmamışımdır...

şimdi Kartepeden dönerken Kudu ya döndüm ve şöyle dedim seni forumda bombalayacağım şimdi bombalıyorum bunu istemeyerk yapıyorum ama aslında bir bakıma ona iyilik yapmış olacağım eski bir dost olarak faydalı olmak isterim elbette...

Kudunun çelişkileri....

-TCDD yi protesto turu dedi tcdd treni ile döndü.
    -Kendimi dönüe saklıyorum dedi giderken çok acemice davrandı deryara girmedi hopladı zıpladı...
    -Benim rampa devirenlerimi fişeklerimi füzelerimi bilmem nelerini tutamayacağını söyleyip duruyordu tırmanış için fakat tırmanmanın gurup halinde olmadığından şikayet etti...
    -Benim gözlemci ve serbest olduğumu biliyordu beni kaptan olamamakla suçladı kaldı ki ben kimseye ben kaptanım şuyum buyum demedim sadece Koray Karaman ve Hakan Durmuş'un sorumlulukları bana aittir dedim Hakan Durmuş kötü olmuş o getirmiş onu evet Hakan Durmuş Kestane düzünde Kuduyu bekler ken üşümüş ve kötü olmuştur orası çok serin sert rüzgar alır orada durulması iyideğildir...
    birde bu iki genç arkadaşa sorun bakalım benim nasıl kaptan olduğumu gerçi ben kaptan demiyorum çalışma arkadaşı olarak görüyorum onları onlarda beni...
    -Kartepenin off-road una hastayım diyor off-road tan değil bisikleti sırtına alıp çıkıyor...
    -Kestirmeden çıkalım diyor bizden tam 36 dakka sonra varıyor zirveye ve biz orada üşütüp hasta olma pahasına onu bekliyoruz fakat kendisi Volkan 'ı Kadıköyden Bostancıya kadar arabayla gelecek beklemiyor...
    Bugünde bir Uludağ muhabbetine rastladım diyorki Uludağın yolları bisikletle gidilmez kaç kez Uludağa çıkmış acaba eğer bisikletle çıkılmayan zirveler ona göre değilse neden Kartepede Hotelden sonra bisikleti sırtlayıp yürüyerek çıktı...

evet bunları yazarken kendimle gurur duymuyorum ama mecburdum ve bu yazdıklarımın Kuduya faydası dokunacaktır bu kısa vadede anlaşılmayacak ama uzun vadede anladığı zaman beni gerçekten anlamış olacaktır...

evet ben dedğimi yaptım bombalayacağım dedim bombaladım...

şimdi sadece bir ricam var...
    Aytekin Erzan rampa çıkamz diyen kimse burada evet ben dedim diye yazsın
    rampa nasıl çıkılacağını bana söylesin bende öyle çıkayım çıkamazsam forumu bırakıp 3 tane bisikletim var onlarıda ihtiyacı olan birilerine verip hayatıma belkide balık tutarak devam ederim...

bekliyorum....

Ama sanırım GAME OVER

2. serhad

serhad Forum Demirbaşı

Seviye:
    Böylesine zorlu bir tura katılma cesareti gösteren herkesi kutlarım. Aytekin kardeşimizin gezilerini bundan sonra da bizlerle paylaşmasını dilerim.

3. ramazankurucay

ramazankurucay Forum Bağımlısı

Seviye:
    tek cümle..
    Bravo aytekin erzan....

4. Süleyman Uzunköprü

Süleyman Uzunköprü Onursal Üye

Seviye:
    Bir açıklama bu kadar anlamlı olur. Resimler süper, gezi süper, verilen sözlerin tutulabilmiş olması güzel.
    Aytekin Erzan; Yalnız Arslan, dağ arslanı, kartepe fatihi. Zaten onun gücünü hepimiz biliyorduk. Ezip geçti. Ancak şunuda eklemeden edemeyeceğim, Osmanlı Padişahları halkın methiye dolu sözleri ile gururlanırım korkusu ile para vererek adam tutarlardı, Gurulanma Padişahım senden büyük Allah var dedirtirlerdi. Konu ile ilgisi şudur ki, Aytekin Erzan büyük başarılara imza atmıştır. Biz onu seviyoruz, ancak şu anda sahip olduğu alçakgönüllülüğü yitirmemelidir, yitirmemiştir de diyoruz. Nice başarılara.

İddialı kişilerin, alçakgönüllü Ali Emre abimiz tarafından hezimete uğratılması ise ayrı bir güzellik katıyor tura. Abimiz hakkında ileri geri, hiçde yakışık almayan sözler sarfedildi. Sonra bu sözleri sarfedenler, şaka yaptım diyerek işin içinde sıyrılabileceklerini sandılar. Ama şaka da bir yere kadar, bu zafer alçakgönüllülüğün, kibre nasıl galip geldiğini göstermiştir. Ali Emra abi ile sohbet ederken bana aynan şöyle diyordu; Süleyman acaba gidebilecekmiyim, halbuki kendisi iyi bir maratoncu idi, abi dedim sen gidemeyeceksin de kim gidecek. Zafer alçakgönüllülerin, kibirlenmeyenlerin olmuştur.

5. Ali Emre Akcan

Ali Emre Akcan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    kartepe fatihlerini saygı ile selamlıyorum başta aytekinim olmak üzere ali emre akcan ile şaka yapanların akibeti hakkında bir fikir sahibi olmak isteyen turun hikayesini aytekinden dinleyebilir inşallah sırada uludağ yapmak istiyorum ama bir takım ve program yapmak gerekecektir ama bu sıralar maratona hazırlandığım için mecbur kasım ayı gözüküyor boş olarak hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim sağolun varolun

6. Onur Berberci

Onur Berberci Bisikletkolik

Seviye:
    Herkesin ayaklarına sağlık. Özellikle böylesine uzun ve zorlu bir turu başarıyla tamamlayanları tebrik ederim. Bu arada Aytekin abi sana kim rampa çıkamıyor dedi. Hiç gülesim yoktu ya :)

7. Aybars Öge Sürücü

Aybars Öge Sürücü Onursal Üye

Seviye:
    Aytekin Abi; yukarıda yazan arkadaşlarımı tenzih ederek, ben de hariçten gazel sayılabilir, bir kaç cümle yazmak istiyorum.

Bisiklet camiasında nedense böyle gruplarda herkes liderlik taslıyor, özellikle de belli bir yaştan sonra bisiklete başlamış kişiler. Bakın mesela bizim bir başlığımız var; İzmir Dağ Bisikleti Grubu, ancak böyle bir grup yok. Sadece başlık anlamsızlaşmasın diye fikirsel bir grup var. Çoğu arkadaş beraber bisiklete binerken bir rota fikrini konuşurken bir ortak nokta bulunur, oraya gidilir. Kimse lider değildir. Çoğu zaman arkadaşlarım, ben onlardan daha uzun zamandır bisiklete biniyorum diye benden bir lider tavrı bekler ama ben hiç şöyle gidelim böyle yapalım, asalım keselim demem. Çünkü bilirim ki herkesi mutlu edemezsin, içlerinden birini yanlışlıkla kırarsan işin tadı değişir. Sadece bile bile risk almalarını engellerim, o kadar.

Kudret Abiyi yüzyüze tanımam, kendisi iyi müzisyendir; kimseye de bir kötü niyeti olduğunu sanmam. Belki de ufak atışmalar; kelimelere değil ağızdan dökülen sözlerle olsa buralara gelmezdi. Ancak kendisinin bazı hataları var;

- TCDD'yi protesto etmek için bisiklete binmek ne işe yarar? Adamlar sesini duyar mı? Hayır. Ayrıca mantıklı düşünün, kaç kişi şehirlerarası bisikletle seyahat edecek kadar bisikleti hayatın içine almış ya da alabiliyor? Biz her hafta 15 kişi Kartepe'ye çıkacağız diye adamlar niye vagon koysun her sefere? Sonra anlaşıldı ki aslında TCDD sadece ekspreslerden yük vagonunu kaldırmış.

- Kontenjan diye bir laf geçiyor ortada, Kartepe ya da herhangi bir yer kimsenin tapulu malı değil. Yani bir paylaşımı sınırlamak için size ait olan birşey koymanız lazım. Ayrıca bu mudur bisikletin, sporun sosyal yanı?

- Performans ölçmek hangimizin haddine düşmüş? Ayrıca bu bir yarış değil ancak uyarılar yapabiliriz. Diyebiliriz ki; arkadaşlar şu kadar km. çıkış, şu kadar eğim; sonuçta bu sağlık ve yaşamımızı tehdit edebilecek bir durum ortaya çıkarabilir. Mesela biz geçen Pazar uzun bir dağ rotası yaptık ve sürekli birbirimizi çıkışta sakin gitmeye uyara uyara gittik. Çünkü iniş çok tehlikeliydi. Şanslıydık ki ufak bir kaza ile atlattık ki o da tuzu biberi.

Şu Kartepe'yi bir de ben yapayım bakalım İstanbul'a gidince, nasıl bir yermiş...

8. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    Vay vay vay...

Meğerse büyük ve süslü sözler arkasında neler saklanıyormuş!

9. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    kartepeye çıkmak hiç kısmet olmadı ama sizler sayesinde oralarıda görme zevkine ulaştım,bir gün beraber çıkalım ama bani tepeye kadar taşıyabilirsiniz. :D

Aytekin güzel anlatımın ve uslubun için sanada kocaman bir alkış,katılan tüm sporcuları kutlarım. :in:

Ali Emre Akcan bunu beğendi.
  10. cedrick41

cedrick41 Bisikletkolik

Seviye:
    Aytrekin kardeşim çok güzel olmuş turunuz tüm katılan arkadaşları tebrik ederim!

Nuri Kongur bunu beğendi.
  11. m.varolfb

m.varolfb Forum Bağımlısı

Seviye:
    tebrik ve teşekkürlerimi iletiyorum..

ibrahim Kızılkaya bunu beğendi.
  12. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    olmayan bir savaş mı varki kartepede savaş deniyor vede bitti deniyor
    1-takım kaptanlığı sorumluluk getirir sabaha kadar uyumamış çocukları tura getirip ondan sonrada bu onların suçu deyip onların üzerine yapıştırmak doğru değildir herkesi uyardım uykunuzu alın diye
    2-turun başlangıcında serbest sürüş olmayacak dedim nedense bazı adamlar aldı başını gitti zati bu tur turluktan çıkmış amacından sapmıştı olayı protesto nezdinde görmeyenler olayı sidik yarışına getirmişlerdir benim kimse ile sidik alışverişim yoktur
    3-pro anlayışında sürmek isteyenler amatör grupların turlarına katılıp mastürbasyon yapmamalıdır
    4-ben ortalama 20 ile gidilecek dediğim halde buna uyulmamıştır ben gece yarıları dönmeye kararlıydım baştan buna itiraz edip gelinmeyebilirdi
    5-suadiye çıkışı son derece ters olmuştur bu oldukça bozuk yolu bilmediğim için arkadaşlarımın bazıları telef olmuştur
    6-maşukiye son derece düzgün asfalttan oluşur sadece 7 km lik offroad yol vardır
    7-baştan kopuk giden tur sondan da zati kopuk gitmiştir bu tur değildir grup disiplini sıfırdır yardımlaşma hiç olmamıştır
    8-yardımlaşma asla olmamıştır suadieyeden girdikten sonra anam ağladı herkese adres sormaktan yanlış yola girmemizi hakan dostum geriye dönerek beni ikaz ederek uyarmıştır
    9- amatör arkadaşlar kartepeye çıkacaktır ve maşukiyeden çıkılacaktır her ay yapılacaktır rezervasyon bundan sonra kartepeye hiç çıkamayanlar içindir amacım tüm forumdaki arkadaşlarla zirveyi kucaklamak
    10-bireysel başarıların benim gözümde önemi yoktur önemli olan bisiklet turlarında bireysel başarılar değil birlikte ki başarılar söz konusur
    bunu asla aklınızdan çıkarmayın
    11-isim vermeden konuşurum bu forumda bazı arkadaşlar hiç bir şekilde amatör arkadaşların turlarına katılmasınlar amma illaki katılmak isterlerse serbest sürerek gruptan ayrı topuklasınlar
    12- burdaki pro geçinenleri türkiye birincisi bilal le takışmaya davet ederim madem o kadar iddalısınız vede sidik yarıştırmak niyetindesiniz hodri meydan bisiklet yarışın da bilalle takışın derim yanlış yerlere takılmayın mastürbasyon yaparsınız
    13- bilal arkadaşı seyrettiğimde ağzım açık kaldı polinez yarışlarında ben böyle mükemmel bisiklet
    süren adam görmedim bence gerçek pro o onun dışındakiler havagazı produr
    14- tur organize eden bir kişi olarak turları ben yönetirim benim dediğim olur sürüş şekli olarak serbest sürüş şekli benim turlarımda yoktur bu biline
    15- pedal sesindede organizasyonum var sadece bu forum değil organizasyonlara devam hatta başka arkadaşlarımında organizasyonlarına destek olacağım arka takım kaptanlılğı yapacağım dayig e yaptığım gibi merte yaptığım gibi
    16- mert arkadaş sağolsun hepinizden fazla çalışmıştır 5 yıl boyunca tur organize etmiştir ve ona tam bir yıl arka takım kaptanlığı yapmışımdır
    17-tur organize etmek hemde sürekliliğini kazandırmek sempati toplamak kolay iş değildir
    [FONT=Arial Black]18- kontenjan yanı var olayın nedeni
    [FONT=Arial Black]a-doğu ekspresinden yük vagonları kaldırıldı 50 bisiklet sığardı adapazarı treninde yük vagonu küçük yetkililerle görüştüm en fazla 6 bisiklet alıyor önceleri 15 kişilikti kadro yük vagonuna sığıyorduk öyle 15 şer 15 şer çıkacaktık şimdi suya düştü 6 şar 6 şar çıkacağız bundan sonra
    [FONT=Arial Black]b- ister duysunlar isterse duymasınlar bu protestoyu baştan beri öyle düşündüm
    [FONT=Arial Black]19-genç olmanın ön koşulu idealizmi savunmaktır
    [FONT=Arial Black]20-hiç bir şey yapmamaktansa protestomu yaptım işin ilginç tarafı kondüktör bizden 4 ytl bisiklet parası aldı bu size kıyağım dedi çok hoşuma gitti
    [FONT=Arial Black]21- bundan sonra turlarıma katılmak isteyen pro takılanları ikaz edeceğim gruptan ayrı takılacaklardır grubun motisvasyonunu kimsenin bozmaya hakkı yoktur
    [FONT=Arial Black]22- bu forumda pro takılanlar azınlıktır yada kendini öyle zannedenler çoğunluğun sesine uyarım tam 21 kişiyi 1640 çıkardım daha da çıkarırım kızdırırsanız bütün istanbulu dikerim oraya

[FONT=Arial Black]evet kartepeyi 4 üncü kez gördüm bundan sonra amatör arkadaşlarımla beraber orada olacağım şimdiden mesajlar gelmeye başladı

[FONT=Arial Black]kudret kurtcebe
    [FONT=Arial Black]namı diğer raporlu deli :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

13. gezgin2

gezgin2 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Grubu olan veya grupca geziye çıkanların amacı hava atmak değildir öncelikle siz grup bilincini öğrenin ve kafanıza yerleştirin daha sonra yorumlarınıza dikkat edin !

Herkes hava atmak için o sigma saatinden fotoraf çekmiyor ! Kim inanırdıki yeni dünya rekorunu Usain Bold 9.58 saniye ile kıracağına ! Ama herşey ortada adamlar zamanı saatlerle gosterıyor...

Daha doğru ve düzgün yorumlar yapmanız dileğiyle ...

14. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Kudunun çelişkileri....

-TCDD yi protesto turu dedi tcdd treni ile döndü.
    -Kendimi dönüe saklıyorum dedi giderken çok acemice davrandı deryara girmedi hopladı zıpladı...
    -Benim rampa devirenlerimi fişeklerimi füzelerimi bilmem nelerini tutamayacağını söyleyip duruyordu tırmanış için fakat tırmanmanın gurup halinde olmadığından şikayet etti...
    -Benim gözlemci ve serbest olduğumu biliyordu beni kaptan olamamakla suçladı kaldı ki ben kimseye ben kaptanım şuyum buyum demedim sadece Koray Karaman ve Hakan Durmuş'un sorumlulukları bana aittir dedim Hakan Durmuş kötü olmuş o getirmiş onu evet Hakan Durmuş Kestane düzünde Kuduyu bekler ken üşümüş ve kötü olmuştur orası çok serin sert rüzgar alır orada durulması iyideğildir...
    birde bu iki genç arkadaşa sorun bakalım benim nasıl kaptan olduğumu gerçi ben kaptan demiyorum çalışma arkadaşı olarak görüyorum onları onlarda beni...
    -Kartepenin off-road una hastayım diyor off-road tan değil bisikleti sırtına alıp çıkıyor...
    -Kestirmeden çıkalım diyor bizden tam 36 dakka sonra varıyor zirveye ve biz orada üşütüp hasta olma pahasına onu bekliyoruz fakat kendisi Volkan 'ı Kadıköyden Bostancıya kadar arabayla gelecek beklemiyor...
    Bugünde bir Uludağ muhabbetine rastladım diyorki Uludağın yolları bisikletle gidilmez kaç kez Uludağa çıkmış acaba eğer bisikletle çıkılmayan zirveler ona göre değilse neden Kartepede Hotelden sonra bisikleti sırtlayıp yürüyerek çıktı...

her şeyden önce 52 yaşındaki bir adama rakiplik taslar gibi konuşmak herkesin takdirine kalmış ben kimseye rakip değilim ve sidik yarışında değilim artı aytekin kardeşime bir nasihatım özellikle elitler yarışına katılmalı ve orda bilali geçmeli o vakit onu alkışlarım
    el elden üstündür arşı alaya kadar bu işin sonu yok aytekin bir gün seni indirirler kanadın kırılır heleki benim yaşıma geldiğinde o vakit ne olacaksın kimbilir boşver bu işleri hocam sen tek takıl sana bu uyar

Süha Onur Er bunu beğendi.
  15. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    hocam doğru der genç dostum

gezgin2 bunu beğendi.
  16. Ali Emre Akcan

Ali Emre Akcan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    sevgili gezgin 2 dostum bu gruptan hiç kimseyi tanımıyorsun ve bizlede kartepe ye gelmediğin için yollarda ne konuştuğumuzdan haberin olmadığı için buraya bu kadar agresif yorum yazma hakkın ve haddin değildir.
    İkinci olarak biz kartepe ye her ne kadar kızgın yorumlar yapsakta takım olarak gittik geldik ve kimse de şikayet etmedi kudu abi konuşabilir çünkü o da bizle geldi ama senin bu kadar hele aytekin kardeşimi hedef alarak yorum hakkın olmadığına inanıyorum çok merak edersen istanbula gelirsin sende kartepeye çıkarsın

herkese selam ve sevgiler

ibrahim Kızılkaya bunu beğendi.
  17. gezgin2

gezgin2 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Eğer bu foruma bu geziyi koyuyor anlatımı yapıyorsan herkez bu gezi hakkında düşüncelerini söyler ! Sen turda yokdun sen yorum yapamazsın ! Böyle bir şeyide ilk defa senden duyuyorum ! Orda benim sölediğimi en iyi anlayanlardan birisinin kudu olduğunu düşünüyorum yorumlarından...Ben orda kişiye yönelik bir eleştiri yapmadım ! GENEL bir yanlışın düzeltilmesi için uyardım ! Eğer sadece geziye gelenlerin yorum yazmasını istiyorsan kur kendi siteni oraya yaz ! Umarım anlatabilmişimdir ALİ EMRE AKCAN VE AYTEKİN BEY !

Ayrıca benim ilk yorumumda hiçbir agresiflik yoktu o sizin gergenliğiniz Bu mesajımda biraz agresifim ziyanı yok ...

paramedik34 bunu beğendi.
  18. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    hiç kimseye karşı değilim amma bir gezi düzenleniyorsa uyulmasını isterim liderlik kompleksinde değilim amma turu organize edenin sorumluluğu olmalı artı tura katılanlarında bu turu organize edene sorumluluğu karşılıklı anlayış herşeyi çözer ben meslek hayatımda elime geçen başkaları için büyük fırsat sayılacak amma benim için öyle olmayan şansları geri ittim popüler bir adam olurdum amma kişiliğimi nereye koyacaktım o vakit vazgeçtim çünki benden bir şeyler gidecekti popüler olmak istemedim ki bisiklette popüler
    olmak gibi bir derdimde yok ilgilendirmiyor çünki bugünün birincileri yarının emeklileridir
    sağlıcakla kalın

Ali Emre Akcan bunu beğendi.
  19. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Bu yazıdan agresif olduğunuz yeterince anlaşılıyor. Lütfen yanlış anlaşılmamak için kullandığımız noktalama işaretlerine dikkat edelim

gezgin2 bunu beğendi.
  20. gezgin2

gezgin2 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ayrıca demeden duramicağım ! Kudu hakkında bir eleştiri yapılmış hemde bana göre çok ağır bir eleştiri ! Kudu tcdd yollarını eleştiriyor eylem yapıyor fakat ona biniyor diye !
    Bizler yani bisikletciler temiz bir doğada yaşamak istiyoruz artık yol kenarlarında güvenlik şeridinden değil kendi yolumuzun olmasını ve ordan gitmeyi istiyoruz,bunlar için eylemler yapıyoruz fakat yine yol kenarından o eylem yaptıgın yoldan gidiyorsun (mecbursun ! )
    Bu kocaman apartmanlara gökdelenlere karşıyız eylem yapıyoruz ! Yeşil alanları yok ediyor beton yığınları diyoruz...Ama gel gelelim bir çoğumuz değil %90'nımız apartmanlarda yaşıyoruz !
    Gönül isterki herkez karşı olduğu her neyse onun alternatifini üretebilsin...Fakat imkansız...Umarım anlatabilmişimdir ...
    Emin olun sizde karşı olduğunuz binlerce şeyi günde yüzlerce defa yapıyor kullanıyorsunuz ;)

Sevgilerimle...

(Amacım kudu'yu savunmak değil ortadaki yanlışın doğrusunu göstermek)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.