Kartepe inişinde ağır kaza

Scudo

s1nan_guv

Üye
Tepki
25
İsim
sinan
Bisiklet
Carraro
Kımıl kımıl ilerle kardeşim ben hic hiz yapmiyorum tabikide kask takiyorum sonucta ip incecik lastikler ustunde gidiyoruz

ERDİNÇ DURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
928
İsim
ERDİNÇ DURAN
Bisiklet
Peugeot
Allha korumuş kardeş...geçmiş olsun...nazaramı geldin yoksa...şimdi durumun nasıl ...

Quatro16

Daimi Üye
Tepki
79
İsim
Alfa Romeo
Başlangıç
1963—64
Bisiklet
Salcano
Çok geçiş olsun en azından böye uzun ve hızlı turlarda kask şart.

A.Tahsin

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Bianchi
geçmiş olsun, tavsiye , ben sadece çok iyi bildiğim düz yollarda yani çocukluktan beri gittiğim aynı yollarda ve yokuş yukarı durumlarda tam efor kullanıyorum bisikletimi , yokuş aşağı devamlı elim frende ve sık bırak şeklinde gidiyorum, kendimden değil bisikletime bir şey olur diye ihtiyatlı davranıyorum. Kendinizi yokuş yukarı ve bildiğiniz düz yollarda zorlamanızı tavsiye ederim.

Kensou

Aktif Üye
Tepki
49
İsim
Batuhan T
Bisiklet
Salcano
Hocam büyük geçmiş olsun Allah beterinden saklamış diyebiliriz.

cato

Aktif Üye
Tepki
133
Bisiklet
Trek
GEÇMİŞ OLSUN.SAĞLIKLI MUTLU PEDALLAMALAR . . .

JamesFord

Aktif Üye
Tepki
148
Fullface kaskı bende kendi yaptığım kazadan sonra düşünmüştüm, sağ gözkapağımı çizdiğim için, allah korusun ufacık daha sert darbe alsam gözümü çıkarabilirdim, gidon sağ elmacık kemiğime çarparak yukarı doğru yüzümü sıyırdı bu arada sağ göz kapağımı çizdi, mtb kulanıcısıyım bu arada, daha sonra full face kaskı takıp sokağa çıkmayı bürtürlü başaramadım, millet ne der bilmem ne diye, dağda tabiki kullanacağım fakat şehir içinde çıkıp hadsizin teki laf ederse ben iner kavga ederim diye kendimden çekiniyorum, etrafta işi olmayan şeylere karışan modeller çok var bildiğiniz gibi, bu arada downhill ve cross kaskları görüş açısını hiç kısmaz, takanlar bilir, kafanızda kask yokmuş gibi görebilirsiniz etrafı.