Kartepe alternatif tur güzergahı-antraman -

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
mart ayı içersinde veya nisan da veya mayısta
pedalşörlerin kararına göre ortak bir zeminde buluşuruz
planım bostancıdan saat 08.00 de hareketle 7 saatte birkaç mola vererek izmit maşukiyeye ulaşmak 21 km lik rampayı çıkarak zirve ile kucaklaşmak kış aylarında bu plan çok pedalşöre zor gelecektir en uygun ay nisan ayı olabilir
evet 10 saatte gitsek en kötü senaryo 1640 zirveye
-toplam bostancıdan kartepe zirve 130 km dir -
iniş 21 km rampadır ve maşukiyeden büyük derbent tren istasyonu bir kilometre toplam 153 km ye patlar dönüşü trenle yaparız
evet bu prosedürü bir kaç kez yapmak gerekirse kemikleştirmeyi düşünüyorum
30 ağustosdaki hatalarımı sizlerle paylaşayım kendi öz eleştirimi yapayım 270 km lik bostancı kartepe -bostancı turu
- grubun rüzgarında gitmemek büyük hatamdı -ve 6 saatte yüksek tempo ile gidildi izmite varıldı ve suadiyeden 21 km nin başlangıcında tempoyu düşürerek çıktım 14 kasımda aytekinin arkasında gittim bu avantajıma olmuştur zati onu öne koyacağım ben onun rüzgarında gideceğim bundan sonra
sistem
bu uzun yol turlarında süratli adamların olması benim için iyi olur
gerçi herkes mtb li olacak onlarla kondüsyonum artar
öndeki adam her 10 dakikada bir değişmeli bu çok önemli bu sisteme uyulursa ki kesin bence uyulmalı herkes için hayırlı olur sağdan soldan esen rüzgarlara karşı fazla yola yayılmadan yan yana arkaya doğru sıralanmak tabi yolu kaplamadan rüzgar en kötü olaydır onu perdeleme yapmalıyız
evet böyle bir planım var nisan ayı uygun görünüyor ve devamla ekime kadar böyle bir prosedür olabilir

30 ağustosun süratli adamları
1- aytekin erzan
2- ali emre akcan
3-evren
4- suha
5- harun
6- volkan
kendilerine teşekkür ederim onlarla pedallamak zevkti onlar sayesinde kondüsyonum değişmiştir nede olsa onlar genç

Scudo

cagan0403

Forum Bağımlısı
Tepki
361
kudret abi bide şu kartepe işini şubatta yapsak sömestre tatilinde nasıl olur?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@cagan0403

cagan dostum benim niyetim nisandan bir gün çalarak bostancıdan kartepeye
ordan büyük derbentten trene binerek istanbula dönmece