Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kartalkaya Hakkında

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında emsey229 tarafından paylaşıldı.

1. emsey229

emsey229 Kıdemli Üye

Seviye:
    Syn Aydın abi Aydos turunda kartalkaya gezisinden bahsediyordu ocak ayının ikinci haftası yapılacak diye bir duyum almıştım acaba bu gezi hakkında fikri olan var mı?

2. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Onümüzde günlerde net olarak size bilgi verecegim. Kartalkaya olmasa da ocak sonlarina güzel bir yere gidecegiz.

3. alicins

alicins Aktif Üye

İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
    Seviye:
    Kartalkaya turunda konaklama düşünülüyor mu? eğer düşünülüyor ise ciddi bir teklifle gelebilirim...

4. emsey229

emsey229 Kıdemli Üye

Seviye:
    Ciddi bir teklif derken ne anlatmak istemediğini anlatmadın ama ben de kalmayı cok istiyorum fakat anlatılanlara göre yol otobusle gidip gelinecekti yani kalmanın pek bir anlamı olacağını zannetmiyorum ama kalan olursa çadırım elimin altında ;)

5. emsey229

emsey229 Kıdemli Üye

Seviye:
    Bir de bu geziyi delta bisiklet organize ediyor diye duydum ama deltadan kimse cevap vermedi konunun yerini değiştirsek sanırım daha iyi olacak??

6. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Merhaba ben Deltadanım

ayrıca bugun biraz farklı bir rota belirledik. Hava sartları ve uzaklık analızı yaptıktan sonra sile ağva turu yapma plani olarak degistirdik. onumuzdeki gunlerde daha ayrıntılı bir yazı girecegim. yine otobusle sileye gidip sile agva arasını bisikletle katedecegiz.

gecen haftalarda bir agva turu yaptık gercekten super bir yer. sile agva arasındaki yol gorulmeye deger doga güzelliklere sahip tipik karadeniz iklimi var.

kac gundur kafamda bayagı bir plan yapıyorum. netlesir netlesmez sizlere sunacagim..

gorusuruz

7. emsey229

emsey229 Kıdemli Üye

Seviye:

Tesekkur ediyorum ağva, şile tarafını düşünürseniz karamandere köyünü bir araştırın derim orası da çok güzel bir yer.

8. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Evet oralar da çok güzelmiş. Ayrıca mesafe yakın oldugundan daha fazla zamanımız olacak ve daha fazla bisiklete binmiş olacagız. Ben şimdi bir yazı hazırlıyorum en kısa zamanda foruma koyacagım

9. d_abs

d_abs Yeni Üye

arkadaşlar, ben de bu kartalkayalar gezisine katılmak istiyorum. önceden herhangi bir organizasyona katılamadım. ama çok istediğim oldu. yine tüh kaçırdım demek istemiyorum. yalnız kondüsyon sorunum var. malum finaller de yeni bitti. umarım katılırsam geriden gelerek kimseye ayakbağı olmam. fakat kime veya nereye kayıt yaptıracağımı bilmiyorum. ve kontenjan kaç kişi? yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

10. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Bu gezi sadece ankaradan oluyor ama :(

11. d_abs

d_abs Yeni Üye

Bunun benim için sorun olucağını sanmam, ben de ankaradayım. Peki kontenjan nedir? nereye haber ediceğiz gelip gelmeyeceğimizi? bu konularda bilgilendirme yaparsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

12. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    0 312 223 60 27 murat bey ilgileniyor
    simdiden iyi eğlenceler