Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kartal yunus yapilan marina insaati tehlikesi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında erkan_harman tarafından paylaşıldı.

1. erkan_harman

erkan_harman XRS 30 TIAGRA

Adı:
    Erkan Harman
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sevgili arkadaslar kartal tuzla bostanci bisiklet kullanimi daha sik oldugundan hatirlatmak istedim sizlere orada yapilan insaat sebebiyle yol kapatilki bisiklet yolu berbat durumda bi ara verilmis fakat santiye icine girip gidiyoruz veya yoldan arabalarin arasinda orasi daha tehlikeli tek serit ben yazimi yazdim ibb sizlerinde yazmasi konusunda israrciyim en azinda betondan yapilan korumali bir bisiklet ulasim yolu yapilmali gece isikli aydinlatma ile
    (daha once boyle bir konu aciltiysa ozur dilerim akliam geldi hemen yazdim )

2. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Inan onlara yazdigin yazida ayni böyle noktasiz ve virgülsüz ise, kesin yazini anlamakla beraber direk cöpe atalar. Kusura bakma ama satirin nere basladigi, nerede soluk alinacagi ve nerede bitigi belli degil. Ayrica komple konunun sonunda bile bir nokta yok.
    Bu nokta ve virgül koymasi cokmu zor? Su yazdigini hic durdurak bilmeden ve soluk almadan bir kendin okurmusun, bak göreceksinki kendin bile yazdigini anlamiyacaksin.

3. hakan çelik

hakan çelik Forum Demirbaşı

Adı:
    Hakan ÇELİK
    Seviye:
    Hocam birşeyler anlatmaya çalışmıssın ama anlamadım açıkçası. Biraz daha düzgün bir Türkçe ile derdini tekrar anlatsan da yardımcı olsak aslında daha iyi olur..

4. erkan_harman

Adı:
    Erkan Harman
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    hatirlatmaniz ve uyariniz icin tesekkur ederim murat bey dogru haklisiniz onu tabikide o sekilde yapmadim. bunun bilinci, dusuncesi icersindeyim sadece burada konu acarken dikkat etmemis olabilirim.

5. erkan_harman

Adı:
    Erkan Harman
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    hatirlatmaniz ve uyariniz icin tesekkur ederim murat bey dogru haklisiniz onu tabikide o sekilde yapmadim. bunun bilinci, dusuncesi icersindeyim sadece burada konu acarken dikkat etmemis olabilirim.

6. erkan_harman

Adı:
    Erkan Harman
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sevgili arkadaslar: kartal,tuzla,bostanci bisiklet kullanimi istanbulda amator olarak kullanan insanlarin surekli pedal cevirdikleri guzergah oldugundan hatirlatmak istedim sizlere, orada yapilan marina insaati sebebiyle yol kapali ters yon de tek serit olarak verilmek de, bisiklet yolu kazilmis kaldirilmis durum da bir bolumden bisiklet icin ara verilmis fakat santiye icine girip gitmek zorun da kaliyoruz veya asfalta inip arabalarin arasindan, orasi daha tehlikeli ki tek serit ve dar olarak devam etmek de yol, ben yazimi yazdim ibb sizlerinde yazmasi konusunda israrciyim en azinda betondan yapilan korumali bir bisiklet ulasim yolu yapilmali ve gece isikli aydinlatma konulmali.
    (daha once boyle bir konu aciltiysa ozur dilerim akliam geldi hemen yazdim )

(dikkatsizce yazilan bir yazi oldu ozur dilerim duzeltmeye calistim konuyu 120 dk gectigi icin ilk kisimdan duzeltemedim fakat burdan anlatmaya calisdim sizlere)