Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karşıyaka-Y.Foça Turu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Özgürpedal tarafından paylaşıldı.

1. Özgürpedal

Özgürpedal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Sabah kahvaltımı yaptıktan sonra saat 10:30 gibi yola çıktım. Hava oldukça sıcaktı. İzmir-Çanakkale yolundaki Seyrek Kavşağı'ndan saparak Seyrek-Egekoop Villakent-Maltepe-Gerenköy-Kozbeyli üzerinden sahile indim. Gencelli'de çok güzel manzarası olan bir kahvehanede yemek-ihtiyaç molası verdim. Niyetim Yeni Foça'ya devam etmekti ancak, Yeni Foça girişinde yol yapımı nedeniyle zift döktüklerinden mecburen geri dönüşe geçtim. Güzergah gerçekten de müthiş manzaralar saklıyordu. [​IMG][/URL] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][/URL[​IMG]][/IMG]

2. Recep DOLGUNSÖZ

Recep DOLGUNSÖZ Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Değerli dostum.. Manisa'lı olduğum için güzerğahını çok iyi biliyorum.. Şiir tadındaki paylaşımın için içtenlikle teşekkür ederim. Harika görüntüler almışsın.. Olmuşken Kozbeyli'de Şakir'in kahvehanede dibek kahvenide içseydin ;)

Saygılarımla dostum.. Yüreğine sağlık

İlker_Yılmaz bunu beğendi.
  3. İsmail TARHAN

İsmail TARHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Bol resimli güzel bir gezi olmuş. Teşekkürler.

4. Levent EROĞLU

Levent EROĞLU Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Çok güzel fotoğraflar, yeni turlara çıkmanız dileğiyle.