Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karşıyaka-Menemen-Manisa Turu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Özgürpedal tarafından paylaşıldı.

1. Özgürpedal

Özgürpedal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bugün bir akadaşımla birlikte Menemen üzerinden Manisa'ya gittik. Ben birkaç yıl önce yapılan yolu ilk defa gördüm. Yol yaklaşık 120m. rakımlı çıkış dışında oldukça güzel. İzmir-Manisa yolundaki yokuşları düşününce, çok daha iyi ve kolay bir yol. Biraz manzara yönünden fakir ve yokuş çıkan kamyonların egzost gazları da pek hoş değil. Manisa'ya giderken hiç pedal basmadan 56 Km./s. hızı görmek de çok güzeldi. Dönüşte karşıdan esen rüzgar biraz yorsa da toplamda 110 Km. yol almış olmak oldukça tatmin ediciydi. Ne yazık ki yolda ilaç için bile tek bir bisikletliye rastlamadık, ayrıca Manisa gibi dümdüz bir şehirde de tek tük bisikletli vardı. Fotoğraf az olduğu için kusura bakmayın, söz bir dahaki turda telafi edeceğim. [​IMG][/URL][​IMG][/IMG]

2. Nyusha

Nyusha Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    helal olsun Ali abi. 53 yaşında bir insan için baya aktifsin

3. Tayfun Sezer

Tayfun Sezer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Menemen tarafına yakınsanız (Çiğli-Ulukent 2 civarında ikamet etmekteyseniz) en uygun yol sizin takip ettiğiniz yol sanırım.Manisa genelde bisiklet değilde küçük motorsikletlerin revaçta olduğu bir ildir.Ama dediğiniz gibi ben pek yokuş hatırlamıyorum genelde düz ayaktır.Paylaşımınız için teşekkürler.

4. Recep DOLGUNSÖZ

Recep DOLGUNSÖZ Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    tebrikler :)

5. d.engin

d.engin Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba.Bisiklet konusunda yeniyim.Geçen hafta birinci gün 25 km ikinci gün 40 km yol yaptım.Menemenden muradiyeye gidip dönmeyi düşünüyorum.Ne tavsiye edersiniz.

6. Recep DOLGUNSÖZ

Recep DOLGUNSÖZ Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:

Tayfun kardeşim.. Manisa da bisiklet sporuna inanılmaz bir teveccüh var. Bisiklet sporunu önü çok açık.. Logomuzdan da anlaşılacağı üzere Manisa Bisiklet Spor Kulübü Derneğimizi kurmuş bulunuyoruz.. Herkese selamlar.

Tayfun Sezer bunu beğendi.