Karşıyaka-aliağa(izban sağolsun.),aliağa-çandarlı(pedala kuvvet.)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İzban'ın sürekli serbest olmasından yararlanıp, rezil İzmir-Aliağa trafiği ile hiç uğraşmadan Aliağa'ya üç pedaldaş olarak ulaştıktan sonra Çandarlı'ya gidip döndük, hava ve deniz mükemmeldi. Çandarlı yol ayrımından sonra yol kalitesi ince lastiklere göre değil, yol bisikletçilerine duyurulur. 44137 dosyayı görüntüle

Scudo
Tepki
62
İsim
Davut
Bisiklet
Bisan
Merhaba Hocam,
Bu güzergah benim de ileride yapmak istediğim turlardan biri.
Profilinizde Bisan Cosmic sahibi olduğunuz yazıyor ama faaliyetlerde başka bisiklet kullanıyorsunuz galiba.
Bisan Cosmic hala faal mi? Bende de 1987 model Bisan Cosmic vardı. 20 yıl çok yoğun kullandım, son 10 yıldır istirahatte.
Tekrar canlandırmayı düşünüyorum ama. Sizin tecrübelerinizden faydalanabilirsem mutlu olurum.

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisan Cosmic'i elden geçirdikten sonra bir süre kullandım ancak ikamet ettiğim yer dik yokuşlara sahip olduğundan Cosmic pek de uygun olmuyor. Şu an Yoğun olarak Trek kullanıyorum. Aslında düz bir yerde otursam Cosmic de kullanırdım. Yalnız şunu da kabul etmek lazım ki hafif ve yokuşları rahat çıkmanı sağlayacak bir bisiklet çok daha iyi oluyor. Yine de ilk göz ağrısı olarak Cosmic hep gözümün önünde duruyor.