Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karşıya geçmek

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Aşkın Ataş tarafından paylaşıldı.

1. Aşkın Ataş

Aşkın Ataş Misafir

Arkadaşlar Anadolu yakasından avrupa yakasına nasıl geçeceğim İzmit ten esenler forum İstanbula gitmek istiyorum.

2. Soner SAĞ

Soner SAĞ Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Pendik yada Bostancıdan Deniz Otobüsleri Yenikapıya geçiyor. Yenikapıdan Aksaraya çıkıp vatan caddesine giriş yapıp aynı istikamette gitmeniz gerekiyor. Bu kısa bir yol olur.

Yada Haremden, Kadıköyden de vapurla geçebilirsiniz. Bu defa ya unkapanı veya daha zevki bir güzergah istiyosanız cağaloğlundan sultanahmet üzerinden de gidebilirsiniz.Ana arterler dışındaki seçenekler kafanızı kariştirabilir.

3. Bilal Karatağ

Bilal Karatağ Aktif Üye

Seviye:
    Deniz otobüsleri bisiklet almıyordu sanki.

4. Soner SAĞ

Soner SAĞ Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    2 hafta önce aldıklarına şahit oldum ama deniz otobüsünün arka tarafına bıraktırdılar. Yani açık alana. Belki görevli insiyatif kullanmıştır. IDO yu arayip sorabilirsiniz. Bence sorun çıkmayacaktır.

5. tarık akman

tarık akman Kıdemli Üye

Seviye:
    ben de kocaeliden çıkıp istanbul avrupaya gitmek istiyorum. amacım yüzlerce km yapmak değil. zaten bulunduğum yerden istanbul anadolu epey mesafe. en yakın nerden bi vasıtaya binip avrupaya geçebilirim? hangi güzergahtan gitmeliyim?

6. Aşkın Ataş

Aşkın Ataş Misafir

Soner Sağ bilgi için teşekkürler.

7. rahmi kocaman

rahmi kocaman Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bisikletsiz gidecekseniz bence en kolay ve manzaralı yol ;
    Kadıköyden veya Haydarpaşa'dan vapurla karşıya geçin (Eminönü, Karaköy, Kabataş) Tramvay durağından Zeytinburnu istikametine giden tramvaya binin. Yusufpaşa durağından Metro aktarması yapın. 500mt kadar yürüyeceksiniz, M1 tabelalarını takip edin. Metroya bindikten 5 durak sonra Forum İstanbul durağında inersiniz. Yaklaşık bir saate gitmeniz lazım bu yolla.